Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:42 pm

Djali i vogel futet ne kuzhine edhe gjen babin me mamin tu ba seks. I habitur pyet te atin:
"O ba ca po i ban mamit ti?"
Ky i ndodhur ngushte i thote:
"Po e ndeshkoj mamin se theu nja dy pjata!"
Djali largohet me vrap, shkon ne dhomen tjet?r te vellezerit e tij dhe u thote:
"Kini kujdes se mos thyeni ndonj? pjate se do t'ju q! babai ne beth
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:42 pm

One morning ne nje lendine, Mr.Ujku ndiqte Miss Dhine....Runs Dhia si veriu, in front of her del Ariu : Good morning Miss Dhi, Mr.ujku wants to qi me ... And Ariu dalengadale says to Dhia two-tri fjale: If you eat kete pallen time, ujku ska me te prek 1 qime
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:42 pm

Djali duke pare Tv shkon te babi edhe e pyet
O ba kush eshte me i mire, Penisi apo vagina..
Ja kthen babai, Vagina te keqen babi
Nejse shko ky cuni pyet edhe Mamin
O Ma kush eshte me i mire Penisi apo vagina..
Penisi te keqen mami eshte me i mire
thote cuni, po pse babi me tha se vagina eshte me e mire
Ja Pret mami, Po babi se ka provu noj her penisin prandaj flet ai..
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:43 pm

Ishe njeher nje cift, sa here deshin ta benin kishin nje kod qe mos i kuptonte cuni vogel, kshu qe cdo here burri thoshe cunit, shko thuj mamit, tha babi "hajd se do lajme robat me lavatrice". E kshu e kishiin kodin kta dhe sja kuptonte gje djali.
Nje dite i thot burri djalit tvet, shko thuj mamit,tha babi hajd "lajm robat me lavatrice". Pas dy minutash vjen djali dhe i thot : "O ba tha mami jo tani se kam pune"
Pas nja tre oresh vjen cuni dhe i thot babit "O ba , tha mami hajd lajm robat me lavatrice"
Babai ja kthen: "Lere lere thuj mamit, se i lava me dore"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:43 pm

Ishte vajza e 1 bosi shume e bukur,te cilen e ngacmonte Bobo cub i shpifur 1.20 nga toka.e shqetesuar vajza ankohet tek i ati.Mire i thote i ati do shkoj une ta takoj ti them 2 fjale te te lej rehat.shkon i ati dhe gjen Bobin tu pi kafe.
-ti je Bobi i thot?
-po pergjigjet Bobi.
-mesova se ngacmon vajzen time.
-po- i thot Bobi -e dua per nuse.
e shikon i ati i vajzes e per ta mos ofenduar i thot qe vajza ime eshte mesuar te prishi 1000000 leke ne jave.
i gjej une thot Bobi.
shtanget tjetri.
shiko i thote,vajza ime eshte mesuar te jetoj ne vile te madhe.
e blen Bobi pergjigjet tjetri.
i zene ngushte nga pergjigjet e bobi vendos ti thote.
shiko mor djale fjasim hapur si burrat.vajza ime e ha 35 cm.
po e pret bobi po qe nevoja.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:43 pm

Kishte qene Beni..ky ishte ne shkolle dhe vizatonte bukur..nje dite hap rregjistrin dhe vizato aty nje grenx..kur vjen zysha e hap rregjistrin dhe e shef grenxen aty dhe i gju me shpulla disa her po nuk u vriste se ishte vizatim..nxefet zysha dhe i i gju me fort dhe i enjtet dore..dhe thot:
"kush e boni kte gjo"?
-une thote Beni...
neser thote zysha pa prinder ske per te hyre ne msim ok...
-mir thote beni..
vjen plaku Benit dhe takon zyshen..ca ka ndodh i thot zyshes?
-cuni jot thote kishte vizatuar dje nje grenxe ne rregjister dhe un kujtova qe ishte prej se verteti dhe i gjujta disa here dhe me eshte enjtur dora i thote...
-po mir mi i thote plaku benit ..kjo nuk osht asigjo..
-pse i thote zysha?
-mu me ka vizatu i p... ne dysheme dhe kam thy k.... aty...
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:43 pm

do na u martonte luani.dhe kishte mare orkesterkafshet e pyllit
gomari i binte klarinetes
erdhi dita dasmes e gomari nuk po u dukte
luani i thote vellait :shko ma gjej ate gomarin ma sill urgjent ketu.
niset vellai e shikon gomarin tu henger bare
i thote o gomar po e din qe duhet te jesh ne dasem?
po thote gomari
po nuk kaloj dot lumin se me laget kallami klarinetes
e mire thote luani te ndihmoj un
kur arrijne nga ana tjeter i thote luani
degjo o gomar :
ty te mbaj gjithe diten ne krahe po deshe po ate klarineten tate vallai se mbaj dot
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:44 pm

nje here vajza vogel shikon te jatin lakuriq dhe e pyet
cfar eshte ajo gjeja qe ke midis kembeve?
babai u ndie ne siklet dhe i thote ajo eshte kukulla e babit
nje nate femija kishte frike e vjen te flejeme prinderit

te nesermen babait po i dhimbte
shkon te doktorri per vizite.po nuk kishte gje
atehere pyet vajzen:
te keqen babi cfar i ke bere kukulles time?
vajza duke qajtur thote:
po ja o babi un po luaja me kukullen po e perkedhelja
e ajo me beshtyu
e un nga inati i shkula floket..
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:44 pm

Fatkeqi n'avion

Ne nje udhetim me aeroplan nje shqiptar donte te shkonte ne banjen e avionit por e gjente gjithmone te zene WC e burrave.
Stjuardesa qe e pa ngulmin e tij, i afrohet dhe i thote :
Zoteri mund te perdorni WC e femrave por ju lutem mos shtypni asnje nga butonat qe ndodhen ne mur.

Shkon ne WC, mbaron punen e vet dhe po shikonte me kureshtje butonat.
Ti shtyp mos ti shtyp,ti shtyp mos ti shtyp.... Epo c'te behet do ti shtyp njehere thote me vete.

Lexon me kujdes butonat ku shkruhej WW, WA, PP, dhe nje buton i kuq ATR.

Shtyp butonin WW dhe uje i ngrohte po i lante te ndenjurat, me anglishten qe dinte u dha drejtim WARM WATER (uje i ngrohte) .

Ore qeka mire keshtu thote me vete dhe shtyp butonin WA, menjehere pushoi uji i ngrohte dhe filloi te dilte me presion ajer i ngrohte qe po i thante te
ndenjurat.Ahaaa WARM AIR (ajer i ngrohte).

Aq e madhe ishte kenaqesia saqe nuk duroi po shtypi butonin PP menjehere dolen disa re Pudre me ere te kendshme.

Shtypi me pas butonin ATR dhe nuk mori vesh me se cfare ndodhi, kur i erdhen ndjenjat ishte ne nje dhome spitali.
I tmerruar pyti infermieren e dhomes, ku jam ? Cfare ka ndodhur?

-Zoteri keni shtypur ne WC e avionit butonin ATR -Automated Tampon Remover (Heqes automatik tamponi) dhe ......
P****n e kini poshte jastekut."
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:44 pm

Kjo shte e vertet.

Shkon ne Vlore me pushime kengetaria P.S.
Pasi fillon te zhvishet, aty afer kalojne nja dy djem vlonjat dhe njeri prej tyre i thote:
-P,
-Po, i thote P.
-Kujdes kur te notosh, se mos mbytesh
-P, s'te kuptoj, cfare kerkon te thuash me kete?
-Sepse e ke p*in e shpuar moi budallacke.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:44 pm

Ne nje dyqan te Tiranes hyri nje plak nga malsia dhe lexon: Coca- cola. Plaku kishte etje dhe kerkon : Dua nje coca-cola. Shitesi ia kthen : C-ja mer xhaje lexohet K pra koka-kola jo coca-cola. Plaku u mendua per pak caste dhe ja kthen shitesit:
Pse sthua te mor bir i xhajes ne i paskemi thirur Carit gabim gjithe jeten.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:45 pm

Kur te shoh ty
Kur te shoh ty,me kujtohet Helena e Trojes.
Kur te shoh ty, me kujtohet Kleoparta.
kur te shoh ty ,me kujtohet Merlin Monro.
Po pse mi shpirt,ti me kujton te gjitha kuckat e historis.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:45 pm

[Nje vajze ishte shume e shumtuar ,dhe asnje djale nuk i afrohej. Shkon te fallxhorja per te mesuar a do kishte ndonjehere te dashur .Fallxhorja i thote : ti kur te vdesesh do rilindesh dhedo kesh aq shume djem sa se ke idene. Vajza nuk duroi dot me ,vete dhe hidhet nga urra, Bie ne nje kamion me banane ,duke kujtuar se ka rilindur fillon te preki perreth
Uaa uaa uaaaaa ,avash djema se kemi kohe plot!!!!!!!!!!!!!!!?
/b]
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:45 pm

Ishin dy shoke ushtrie shume te ngushte nje Dibran tjetri Korcar( ky korcari quhej Zabit).Pas tre muajsh qe mbarojne ushtrine ketij dibranit i dergojne fjale qe kishte vdek shoku i tij Zabiti.Niset dibrani dhe shkon ne mort por ngaqe si kishte bo vaki me para raste te tilla ne jug nuk dinte shprehjet e jugoreve gjate nje rasti vdekeje.Dhe mundohet te degjoje te tjeret qe te kopjonte tek ta.
Korcaret benin booooo ne p*dh te semes vdiq zabiti si ore vdiq zabiti ne p*dh te semes?? boobboo ne pi*dh te semes vdiq djaloshi vdiq Zabiti ne *** te semes
Dibrani pasi degjoji keta shkundi kafene nxori leket dhe tha n'pajdh t'samss i qofte Zabitit
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:46 pm

Ne nje pub, qe ndodhej ne nje plazh nudo, nje femer nudo shkon e futet ne pub, mbeshtet mbi banak, dhe i kerkon banakierit nje dopio Wisky.
Banakieri fillon duke e veshtruar kete femren me vemendje, dhe pas pak zgjatet mbi banak, qe ta shikonte deri poshte tek kembet.
Femra e merzitur nga veshtrimi i gjate i banakierit, i thote.
Femra :- He mor ti, nuk ke pare ndonjeher femer nudo, qe po me shikon me aq zili ?!
Banakieri :- Jo une kam pare femer nudo, dhe nuk po te shikoja per ate pune, por thjeshte, po interesohesha, se ku i mban leket, qe do te pagush !!!...
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:46 pm

babai dhe mamaja ishin te penguar cdo dit dhe net nga femijet per te ber sex,kishin vendos qe kur te duan te bejn sex mamaja ti thot babait,,duhet ti fusim rrobat ne makin per ti lar,dhe ky ishte sinjali....nje dit prej ditesh babai kishte qortuar maman per nje pun private dhe ishin idhnuar mes veti,kaloi nje jav mamaja nuk po e len te bej sex,,babai nga nervoza shkon per ta punuar fushen heret ne mengjes,,,ne pasdit mamajen e kaplon malli per sex dhe i thot njerit femij..SHKO NE FUSHE DHE I THUA BABIT MAMAJA TE THERRET PER TI LAR RROBAT NE MAKIN..kurse babai i katandisur ia kthen ,,,SHKO THUAJ MAMIT SE NUK KA NEVOJ.. I KAM LARE NE DORE....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:46 pm

shte nje grua shume kurve dhe nje dite i thote burri do iki ne greqi per 2 dite
dhe ajo menjehere lajmeron gjith dashnoret qe kish
vjen i pari dhe i kish sjelle ca llokume,troket dera.ngjitu ne tarrace i thote gruaja dashnorit se erdh burri
hap deren kur sheh dashnori tjeter qe i kish sjell ca arra,serish troket dera ,ne tarrace i thote gruaja se erdh burri, kur sheh dashnorin tjeter qe nuk i kish sjell asgje,troket dera dhe sheh qe ish burri,
po ti ktu i thote gruaja,nujk ikja dot pa te qire nje here,mbaron pune dhe thote ,te kisha ca llokume do te ta beja prap ,ulet njeri dhe i thote ,me dergoi zoti te te sjell keto llokume.uo thote burri ,ja ben prap ,dhe thote te kisha ca arra do te ta beja prap .ulet tjetri dhe i thote ja arrat tha zoti,mbaron pune dhe nuk po fliste ,ulet tjetri dhe i thote ,me dergoi zoti a deshironi dicka tjeter.............
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:46 pm

Vajza e vogel
Nje vajze 13 vjecare hyn ne farmaci.
-Dua te blej 5 prezervativa.
*Si ?! Kaq e vogel me dockat
e vogla,me floket me fjondo.Cdote
beje me prezevativet nje vogelushe si ti
qe i ke akoma buzet me qumesht?
Vajza duke fshire buzet i thot:
-Nuk eshte qumesht.!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:47 pm

BOREBARDHA
Xhuxhi pyet borebardhen:
-I ke buzet blu, ke ngene molle te helmuar?
*Jo -i pergjigjet ajo-sapo i bera nje gojore princit te kater!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:47 pm

nje grua nxjerr lajmerim ne gazete,kerkoj nje burre te sinqerte,mos te me rrahin,te me japin liri mos me ndjekin mrapa edhe ta kete te madh(E DINI VETE KE).Mas dy ditesh kur degjon zilen e deres,tring TRING,shikon nnga vrima e deres,nuk sheh njeri.Pas 5 minutash bjen prape zilja tring TRING,iken me vrap dhe hap deren kur qa me pa nje burre pa duar edhe pa kambe,gjytyrym i shkreti.i thote kja qa don ti ketu ma?Kam pa ne gazete njoftimin tand dhe une jam ai qe ti plotesoj te tana kushtet,qa flet ma i thote kja gruja si mi ploteson ti tana kushtet?I thote ai me te rrah nuk mundem se nuk kam duar,as me te ndjek mrapa se nuk kam kambe.Po te treten i thote kja gruja si ma ploteson?I ik truni ketij burrit edhe i thote: maj tu te qisha robt e shpise po me qa kujton ti se i rashe ziles une...
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:47 pm

Na ishin nji here pleshti dhe morri tek kerthiza e nje femne dhe pleshti thote ketu jena ne mesin e bots dhe une du me ike poshte dhe ti morr shko Nalt e te shohim cfare ka bota dhe te takohemi prape ketu,dhe vazhduan e mas disa kohsh u takune perseri dhe e pyte plshti morrin ca kishte nalt ,dhe morri i pergjigjet kishte shume kodra dhe me zore dola,por poshte ca kishte e pyte morri pleshtin, dhe pleshti i pergjigjet fillimisht kishte nje pylle masanej ishte nje shpelle dhe u futa brenda pastaj erdhi nje arushe e madhe dhe mu turr por nuk mujtii te merrije me pshtyri dy tre here e pastaj iku me zor shpetova.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:48 pm

DY SHOKE, QE KISHIN VITE E VITE PA U TAKU TAKOHEN, ULEN TE MARRIN NJI KAFE E TE FLASIN SE SI PO IA KALOJN.
-PO HE, THOT I PARI, SI E KE VAJZEN?
-MIRE, PARA DISA KOHSH E MARTOVA, BAME NJI DASEM TE MADHE E FTUME NJERZPREJ TAN SHQIPNIS, PO NUK ZGJATI SHUME U NDA SEPSE DHANDRRI PITE E KISHTE PAKENAQESINA NDAJ VAJZES.
-PO ME VJEN KEQ, PO MASANDEJ
-U MARTU PER SEDYTI. BAME NJI DASEM TE MADHE E FTUME GJYSENE SHQIPNISE, AJO BANI NJI DJALE PA MAS NJI VITIT U NDA SE BURRI ISHTE DEMBEL E KISHTE SHUM PAKENAQESINA PREJ VAJZES TEME.
-PO ME VIKA KEQ
E NEJSA MA, MBASI RREZIKZIU TREGOI AVENTURATE VAJZES SE VET QE ISHTE MARTU (E BA DASMA TE MEDHAJA TE TANA HERT) E DA TAN ATA HERE E TASH NUK KISHTE BURRE PO NJI QERRE FMI E QE JETOTE NE SHPI ME TE ATIN, MASANDEJ I SJELLET KTIJ TJETRIT
-PO VAJZA JOTE CA BAN?
-EDHE E JEMJA KURVE ASHT PO NUK KAM BA TAN KTA SHPENZIME(PER DASMAT)
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:48 pm

Burri dhe Lypsi

Ishte nje lyps edhe i thot nji burrit ne rrug te madhe mi fal 20 mije lek. Mire i thot burri me premto se nuk do te lush bixhoz me paret. Jo more zotni thote lypsi une nuk kam lujt kurre bixhoz. Mire i thote burri me premto se nuk do te shkosh te pish alkol. Jo o zotni i mire une nuk kam pi alkol tani e 20 vjet. Mire i thote me premto se nuk do te marresh ndonje prostitute. Jo o zotnii une nuk kam ba seks qysh se me ka vdek gruaja. Mire i thote burri eja me mua ne shtepi. Pse i thote lypsi. I thote burri "Ti tregosh gruas se si bahesh prite zot po nuk luajte bixhoz, nuk pine, dhe nuk ben seks.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:48 pm

NJI DJALE INJORANT E PA SHKOLLE, SHKON NE AMERIKE E MEQE ISHTE SHUM I MADH E MARRIN ME BA BOKS. NE RING I QELLON ME U NDESH ME NJI GAZEP NJERIUT, 2 METRA E FIRIFJU QE FILLON ME E RRA DJALIN E E BAN PER SPITAL. PO KY, MEQE NUK KUPTOTE LOJEN E I BAM NERVOZ NE KULm, HEK KPUCENE FILLON ME TA RRAH ME TA SA MUNDET. ALBITRI KUR SHEH SKENEN, FILLON ME THAN "FOUL, FOUL, FOUL" PO KY DJALI IA KTHEN: "PO CFARE TE FALUNIT, VET AI NISI I PARI"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:48 pm

Shkon njeni ne farmaci me ble prezervativa. Hin mbrend e i thote farmacistit: mi jep 2 kutia prezervativa! Farmacisti i nervozum i kthehet s'ke marre i thet alamet burrit pa edukate, del perjashta e hajde hjin si njeri heren tjeter. Del ky burri perjashta e hin mbrend mas 5 min. E i thote farmacistit: Te Lutem a ka mundsi me ble 2 kutia prezervativa? Farmacisti prap me nerva i kthehet: S'ke marre alamet burrit i martum, me perdor kshu gjuhet, del perjashta e mos hajde ktu deri sa te msosh me fole. Del ky burri jashte tuj mendu se ca me ba kur mas 5 minutash futet prap mrend shkon te banaku i farmacistit, nxjerr Penisin mbi banak e i thote farmacistit: Pash Zoten a ban me e ble nje kostum per ket Zotnin. lol.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi