Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

CS: KOSOVO TOURNAMENTS

Shko poshtë

CS: KOSOVO TOURNAMENTS

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 10:54 pm

Përshendetje Antarët e Deqani-ks

Të gjithë të interesuarit që dëshirojn të marrin pjes në Turnire Lan dhe ato ONLINE mundëni gjitha informacionet të i lexoni tek link-u i më poshtme i cili është mundësuar nga eSportsKosova ku të gjitha informacionet e tyre janë vendosur në 1 vend në këtë faqe të Facebook-ut:
https://www.facebook.com/notes/mitronic/ ... 9851527737

Ju Përshendes.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi