Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:49 pm

I thote njeni te shoqes:
Sonte gru du me ta fut aty ku nuk ta ka fut askerkush!!
i pergjigjet e shoqja: - JO NE SY TE LUTEM...hahahahaha
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:49 pm

Makina

Ishte nje here nje gangster dhe shkoi te blinte nje makine te tipit te fundit.Zgjedh nje e cila kur thoje:stop: ndalonte kur thoje:te q... motren: makina levizte.U nis ky gangsteri, dhe rruges po ecte me shpejtesi kur befas i doli nje humner:stop! makina ndaloi. Si shpetova o i q.... motren! Aaaaaa!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:49 pm

Nje prostitute deshte te martohej me nje te pasur por kishte problemin e ndershmerise.
Ajo pyeti te jemen se si te bente dhe e jema i thote qe kur te bente sex te vinte nje kumbull ke vendi...
Prostituta beri si i tha e jema, e futi kumbullen ke vendi.
Te nesermen i shoqi, i kenaqur ngaqe e kishte gjetur gruan te ndershme..shikon nje kumbull ne tavoline, e fut ne goje dhe e ha.
Ajo e frikesuar vrapon tek e jema dhe i thote qe i shoqi e hengri kumbullen.
E jema duke qeshur i thote:Ah moj bije e mamit,yt ate ka ngrene dardhen!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:49 pm

Ishte nje burre edhe kishte nje papagall i cili ishte teper llafazan dhe te cillin e mabnte ne banjo qe mos te bente zhurme shume. Nje dite tek p[o rruhej ky burri fillon papagalli qe ti thonte 'Ruaju se do prihesh ruaju ruaju ruaju derisa e merztit ket burrin dhe ai e merr dhe e fut ne koshin e banjos(aty ku bejme cicin) dhe i mbyll kapakun.Pas disa oresh vete gruaja e ketij burri per te kryer nevojen dhe hap kapakune koshit dhe ul te mbathurat dhe ulet ne kosh dhe degjohet nje ze nga koshi:"EDHE U PREVE EDHE NUK U RRUAJTE DHE MOS ME THUAJ SE NUK TE PARALAJMEROVA":
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:50 pm

ishte kthy njini nga mergimi dhe do te fejoheshte,dhe gjejn nji goc ne mosh 13-14 vjecare.
dhe biejn dy familjet ndakort po me kusht familja e goces qe per martes jo shpejt pas 3-4 vjetesh te beheshte martesa
se si pshtillen punet ne krye te vitit vendoset dita e dasmes.dytet qe vijn ta marim nusen kur nisin me ik goca e re ja nis me qa sa kapeshte per dere dhe nuk dilte ran ne hall se qate shum,dhe babait i vjen keq thot mos mora me qaf vajzen qe e fejova kaq te re dhe shkon e e pyet ca ke bija babit,cfar ke qe po qan nqofse nuk do me shku i kthej babi krushqit mrapa prap,cfar te mundon?pse po qan?
VAJZA: jo mo babi nuk kam gjo po eshte adet me qa!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:50 pm

na ish njini smundeshte me u martu se e kish ...!n shum te madh dhe se martote kush dhe thot po rej tani se mbeta beqar.
i thot i goce me u martu po thot ti besoj se ke ngju per mu ,po tani i pjes ma ka hanger derri!
dhe martohen keto dy, ky pak nga pak dhe i del ne fund pasi mbarojn i thot kjo goca:
sikur ta kishe pas dhe at qe ta ka hanger derri!?
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:50 pm

nje dite i ati shkon ne shtepi me heret se gjithmonje,e papritur sheh vajzen duke perdorur a dildo
me cudi e pyet i ati- po ti moj bije nuk paska meshkuj qe perdor keto?
ehh skam ci dua o baba, jam e emancipuar e sdua komplikimet e mashkullit - thote vajza
te nesermen vajza kur kthehet ne shtepi, e gjen te atin duke pire raki e me dildon ne tavoline
e habitur e pyet te atin - Cpo ben o baba
Ja po pi nje gote raki me dhendrin - i pergj ai
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:51 pm

nje plak pasi mbaroj punet e tij ne qytet , e zu nata.vendosi te kaloje naten ne nje hotel buze rruge...
shkon tek sportelisti dhe i thote:
- mirembrema zotni, doja nje dhome per te kaluar naten....
- ah xhaxha , me vjen keq po vetem dhoma ku fle BEBI eshte e lire , - ia kthen sportelisti
- eh mor , bir , po une jam plak e nuk kam nerva te merrem me bebin.-thote plaku.
nejse, sheh nje mullar me kashte aty afer dhe i thote vetes:ti ke fjete nje jete te tere ne dyshek me kashte e c po te gjen qe do flesh ne mullar...ia fut gjumit per qef te vet.kur ngrihet ne mengjes e kish marre uria dhe shkon te haje ne te njejtin hotel
-more djale , po per te ngrene ka?
-po , xhaxha , por te lutem coja pak kete goten me qumesht BEBIT eshte tek dhoma nr.310
-mire,-thote plaku
dhe duke ngjitur shkallet po mendonte:"po c qenka kjo bebe kaq e rendesishme?ka shume mundesi te jete e pronarit..."
i bie deres.nga brenda degjon nje ze femre...
- erdha...
hapet dera,del nje bjonde me te brendshme , 180 cm e gjate....
plaku duke shqyer syte e pyet :
-kush je ti moj bije?
-un jam BEBI , po ti?-e pyet vajza
-ah kush jam une.....une JARI qe mu thafte K...,vajta fjeta te mullari...-ia kthen plaku
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:51 pm

djali per tu dukur para te dashurese i thote qe kish lindur me 2 ashtu(organe gjenetale dmth)
diten e marteses,vajza kurioze priste te shikonte mrekullite
e pyet djalin,hee ku i ke 2 ?
;Dnje ia dhashe komshiut se kish probleme me to,sorry
pas disa ditesh,vajza i rrinte me nerva ne krevat
e pyet djali,cke qe rri ashtu?
>:(Po ti i kishe dhene komshiut me te madhin !>
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:51 pm

nje vajze para se te martohet.i thote e ema.kujdes bije po te tha burri ta beni nga ana tjeter thuaj jo.kaluan disa dite pas marteses dhe burri nuk thot gje.vajza e pyeti vete pse nuk me thua qe ta bejme nga ana tjeter. cfar thua thot burri andej mund te ngelesh me barre.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:51 pm

nji boss shkon ne plazh po i shemtuar dhe njinen dor e kishte te preme ( cung ) dhe i ngjitet njina per lek
dhe ja nisin punes keto dhe ky i fut doren (cung) deri sa te nxeheshte pasi nxehet heq doren dhe i fut k....

kur ne ate koh ajo ja fut ne SHPULL !! e budall hiqe gishtin..
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:52 pm

Na ishte nje familje qe jetonte ne fshat, dhe mbas martese buri is htepise pasi nuk i dilte
hesapi, vendosi te shkoj ne mergim.
Mbas la gruan me nenen & babin e vet.
Nejse, kalojne 1 vit, 2 vjet...burri nuk po behej i gjalle.
Gruaja e burrit nga ana tjeter po digjej e pervelohej per burre mavrine.
Te ta tradhetonte me burrat e fshatit nuk bente sepse thashethemet hynin ne goje te keqe
dhe mernin dhene e i dilte nam i keq.
E c'ben nje dite kjo e varfra, kishte pare ne televizor per nje fare "dildo" qe te jepte
kenaqsine e duhur.
Merre rugen per qytet, dhe shkon ne dyqan e blen nje te tille.
Kur kthehet ne shtepi, sa futet ne shtepi nga emozionet i rezohet dildoja dhe i bje ne shesh
duke u dredhur...
Sa e sheh i vjeri i thote: "Kape nuse qerratane se na q*u me rob shpije".
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:52 pm

Princesha shkon tek gjyshja dhe i thote:
- Gjyshe gjyshe shiko e kam te gjithe gojen " Blu "
Gjyshja: Po si eshte e mundur zemra e gjyshes? Mos valle ke ngrene marmelat me fruta pylli?
Princesha: Jo gjyshe, sapo i bera nje gojore Princit te Kalter!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:52 pm

Vajza e vogel shkon me vrap tek mamaja dhe i thote:
- Mami mami, e di qe kamarierja jone eshte engjell?
Mamaja: Pse qenka engjell xhan i mamit? Si te erdhi ne mendje kjo ide?
Vajza: Po o mami, une e pashe qe ishte ne gjunje tek divani dhe ulerinte duke thene " O Zot Po Vije! " , mire qe e kishte mberthyer babi fort nga bythet se perndryshe do kishte fluturuar lart ne qiell
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:52 pm

Ne nji pallat jetonte nji plak aty te shkallet e pallatit rinin ca cuna mereshin me muzik nji dit ne dark kta cunat ne fund pallatit filuan po benin ca prova sepse kishin nji koncert
vete plaku per te fjet gjum ishte ora von se zinte gjumi ri e ri plaku spo duronte dot vete posht i thot cunave . o cuna ca po beni? i thon cunat kemi nji koncert neser xhaja edhe po bejm ca prova po deshe mos u merzit sdo ndoth me ok i thot xhaja po mos e beni me cuna te till gje se jam plak e sduroj dot mir i thon cuna ditet tjeter vete xhaja prap per te fjet gjum sa shtrihet degjon muzik bohhh thot cpo noth kshu vete posht fun pallatit shef prap cuna benin prova u thot xhaja o cuna prap ju me kto ? i thon cunat o xhaja na e shtyten koncertin per neser kshu qe te bejm e ca prova sot qe te fitojm ndonji cmim i merzitur xhaja i thot cuna po duroj e sot po mos e beni me plsss se nuk mund te fle ter naten ok i thon cunat sperseritet me vjen dita tjeter vete xhaja prap per te fjet fillon prap muzike !!!! ooo thot xhaja po kta tallen me mu apo sii?
vete posht xhaja ter nerva u tho o cuna u cuna ca talleni me mua ju ? u thon cunat o xhaja ne e bem nji koncert po bejm prova per koncertin tjeter tashi [talleshin cunat] iken xhaja ne shpi i merzitur me te keq ja fut xhumit kalon nata edhe dita vjen prap darka cunat prap te njejten gje talleshin benin prova thot njeri cudi ! spo vjen xhaja sot thot tjetri vemi njiher lart mos ka vdek nga muzika e lart ven cunat lart shofin xhaja po i binte me dor i thon ca po ben o xhaja u thot xhaja ja po bej prova tju qi ropt pith te gjitheve
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:53 pm

nja zezak dhe nje i bardhe bisedojne.
ju zezaket thote i bardhi ju pelqejne femrat sepse keni penis te madh.
nuk eshte tek madhesia thote zezaku,ne kur bejme seks e bejme ngadale dhe femrave ju duket i madh.
shkon i badhi ne shtepi e fillon te bej seks me gruan e tij sic ithote zezaku ngadale ngadale.
he mor burre i thot gruaja pse po q* si zezaket sot.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:53 pm

nje milioner kishte nje sherbetor ne shtepi.
kur ben seks me gruan ve sherbetorin qe ti beje fresk gruas.pasi mbaron pune e pyet gruan HE TE PELQEU? eh i thote gruaja cka!
diten tjeter ben te njejten gje:HE TE PELQEU? eh cka! thote gruaja prape .

diten tjeter ve sherbetorin ta beje me gruan e tij dhe ai vete i ben fresk pasi mbarojne pune e pyet burri:HE TE PELQEU?kesaj rradhe po thote gruaja.
E SHIKON QE AS FRESK NUK DI TE BESH I BERTET BURRI SHERBETORIT!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:53 pm

nje cift kishin nje djale dhe ky djali na donnte nje papagall.
epo nje djale thote burri kemi dil neser grua me djalin dhe blei nje papagall.
del gruaja me djalin ne pazar por djalit nuk i pelqen asnje papagall.
duke ecur ne ane te rruges ne porten e nje bordelloje djali sheh nje papagall dhe thote mama kete do blejme. shkon gruaja pyet dhe i zoti i papagallit thot merre se per bela e kemi ketu.
merr djali papagallin dhe sapo afrohen tek shtepia fillon papagalli:OOO BORDELLO E RE.
hyjn ne shtepi dhe aty vijne shoqet e gruas,papagalli:OOO PUTANA TE REJA.
pas pak vjen edhe burri ne shtepi,prape papagalli:EPO KETE SPO E MARR VESH BORDELLO E RE PUTANA TE REJA KLIENTI QENKA PO I NJEJTI.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:54 pm

4 polic rrugor pasi lene sherbimin vendosin te shkojne me makinen e punes tek rruga e prostitutave per te q*re.
pasi shkojne atje iafrohen njeres dhe polici qe ishte ne timon pyet prostituten per pazarin.
prostituta thote se pazari eshte 20 euro para dhe 30 euro nga prapa.
ne kte moment njeri nga policet qe ishte ulur mbrapa thote: pse ne mbrapa duhet te paguajme me shume?
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:54 pm

Nje miush kishte hequr menjan ca lek dhe vendos ti harxhoje ato me prostituta. Shkon ne bordello, por nje lajm i keq: per momentin nuk kishte miushe te lira.
"Por, nqs deshironi, mund tju jap me te njejtin cmim, nje pitone."
Miushi, i cili nuk po duronte dot me, pranon, me gjith riskun qe i kanosej. Hyn ne dhomen e pitones dhe nuk arrin as te zhvishes se kjo e fundit duke e ngaterruar me ushqimin e saj, e gellitit pernjhere.
Kujdestarja e bordellos fillon te bertasi:
"Jo, jo, nuk eshte ushqimi yt, eshte nje klient, eshte nje klient."
Atehere pitonia e vjell miushin, i cili sapo rregullon floket thot:
"Dreq, cfare thithjeje!"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:54 pm

Ne afrike vajten njehere tre shoke gjuetare. Duke shetitur neper pyll, kapen nga nje fis kanibalesh. Lidhen dhe behen gati per tu zier, por kryetari i tribus u jep nje mundesi per te shpetuar nqs gjatesia e zogjve te tyre te mare se bashku ti kalonte te 50 cm. E nisi Karlo i pari i cili rezultoi se e kishte 25 cm. Pas tij doli Franko i cili e kishte 23 cm. Ne fund doli Piero me ate trimin e tij prej 3 cm. Kryetari i fisit i pa dhe i pergezoi per fatin e kurves qe paten, dhe me pas i la te lire.
Shoket duke u kthyer per ne shtepi po mbureshin me njeri-tjetrin."Te mos ishte per 23 cm e mija do kishim vdekur!" - tha Franko. " E ke gabim! meritat i mer 25 cm im."- tha Karlo. Duron duron Piero dhe u thote: " Mos u zini cuna se po te mos qe per ato 3 cm e mija te mbajtura ne tiro do kishim vajtur per lesh qe te tre!"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:54 pm

Nje familje tre anetareshe (baba, nana dhe nje djal i vogel) vendosin ti kalojne pushimet ne nje plazh "nudist" (ku njerezit jane krejtesisht te zhveshur).
Djali i vogel e pyet babin: "Pse ketu ka disa njerez qe e kane k**** e madh e disa te vogel?"
Babai, i habitur nga pyetja e djalit, ia kthen nje pergjegjje palidhje, vetem sa per ta jekur qafe djalin : "Po shiqo bir, i thot ai. Ata qe e kane k**** e madh jane te pasur, kurse ata qe e kane te vogel jane te varfur". Pastaj per ta devijuar biseden, babai e pyet djalin "Po ku eshte mami?"
Djali pergjigjet : "Mami e takoi nje burre te varfun qe shume shpejt u bo i pasun e tash eshte duke ja thith krejt pasurine..."
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:55 pm

Nje vajze nga Prizreni martohet me nje qun nga Tetova.
Ne dasem kur mblidhen te dy familjet ja marrin kenges tetovaret:
Kemi marre nusen o, me q*(qe-kafshe) e me qerre ooo
Nusja thote uaaaaaaa po mire keta qe me morren per ate punen e dime po pse e thone para te gjithve.

Te nesermen kur zgjohet nusja e pyet vjehrra:
He nuse qysh u ngrehe.(Tetovarshe kjo)
Prap nusja uaaaaaaa po cfare i duhet kesaj c`bej me tim shoq.

Iken nusja te beje drreken edhe e ve mishin te piqet kur vjehrri per ta bere nusen te ndihet si ne shtepi e pyet duke i buzeqeshur:
He nuse mish piqke(nga gjuhet sllave piqki i bie p****)
Ja kthen nusja tere nerva: Jo mish k*** he nenen juve.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:55 pm

I thote elefanti devese: O deve ci ke ato cica ne kurriz moj
Ja pret deveja: Po ti mor elefant ce ke ate k... ballit...
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:55 pm

eshte e vertete nje djale shqiptar ne greqi ngacmon nje vajze qe ishte dhe kjo nga shqiperia duke i thene sa e bukur qenke moj zemer,cfar ha ti qe je zbukuruar kaq shume kjo vajza ia kthen krejt ironi k....ha qe jam zbukuruar por ha edhe ti k.... mbase zbukurohesh.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi