Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:56 pm

Nje djal i vogel i thot mamit
O ma pse babi i ka patallonat me pes kopsa dhe un i kam me trre
i pergjigjet mami po hik o djal se cte duhet ty
jo jo dua ta di pse babi i ka me pes kopsa dhe un me me trre
po hik o djal anej jo jo dua ta ti
dhe mami sduroj dot dhe i tha
po babi e ka me te modh
dhe djali i habitur thot
yyyyyyyy po prifti sa do e ket
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:56 pm

FAMILJE PERVERSE
Ne nje familje,i thote vellai motres,o moter a te q... njeher,motra mendohet dhe i thot po,mbasi mbarojne pune i thote vellai motres:o moter me knaqe,origjinal si me mamin heren e fundit,e di e di ja pret motra se te njejten gje me tha dhe babi pasi me q....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:56 pm

;DGoca e vogel vjen ne shtepi duke i thene mamit gjith gezim,o mami mami si e kishte beni (penisin) si kikirik,uaaa mi mami po pse kaq te vogel e kishte?....jo mi mami jo,e kishte te kripur...ja pret goca
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:56 pm

Një student i ri bën për herë të parë një inspektim te pacietëve me mjekun e pavionit të spitalit. Duke kaluar afër një dere te hapur shohin në dhomë një pacient të shtrirë në krevat që është duke i rënë me dore si i terbuar.

Studenti pyet mjekun: "Po këtë ç'e ka gjetur?" Mjeku i përgjigjet: "Hm, atij i prodhojnë bolet shumë sperme, prandaj i duhet të onanojë shpesh që të mos i pëllcasin. "Boo!" thotë studenti me vete.

Pas pak ai sheh në një dhomë tjetër një infermiere të bukur të ulur në shtratin e një pacienti duke ia bërë atij me gojë. "Po ky këtu çfarë ka?" pyet kurioz studenti. "Të njëjtin problem, vetem se ështe pacient privat."
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:57 pm

---------------------#2
Beni pyet nje dite babin.
- O ba cfare domethene konkrete dhe cfare domethene reale ?
Babai therret gruan dhe e pyet:
- Te te jepte njeri 1 milion lek a do e beje?
- Po - i thote gruaja - se na duhen leket
Pastaj babai therret vajzen
- Do e beje me njerin me benz po te ofroi 2 milion leke ?
- Si jo - i pergjigjet vazja.
Atere babi i kthehet Benit dhe i thote.
- Ky eshte ndryshimi Beno, konkretisht do kishim 3 milion leke, por realisht kemi dy kurva.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:57 pm

--------------------------#3
Beni: O ma pse po kerceje lart e poshte dje naten ne stomakun e babit?
Mami: Qe mos shendoshet babi, se po se bera i fryhet shum stomaku
Beni: Aha kot e ke o ma
Mami: Pse?
Beni: Se komshija vjen cdo dite dhe e fryn prap nga pipthi
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:57 pm

-------------------------#4
Nje femije i vogel vjen nga shkolla dhe pyet babain
- O ba dhegjova shoket qe flisnin per vaginen. Ca eshte vagina dhe si duket?
- Perpara seksit duket si nje trendafil i bukur i pahapur - i thote babi.
- Po pas seksit? - pyet femija.
- A ke pare ndonjehere bulldog duke henger kos ?
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:57 pm

--------------------------#5
Nje burr po bente plazh nudo kur i vjen nje vajze e vogel dhe e pyet per penisin:
- Cfare eshte jo ?
- Zogu im - i thote burri dhe vazhdon te fleje gjume. Pas disa oresh zgjohet ne spital dhe shef qe mjeket po punonin te penisi i tij. Pasi del nga spitali kujtohet per vajzen qe e pyeti ne plazh dhe mendon se ajo duhet ti kete bere ndonje gje. E gjen dhe e pyet.
Vajza i pergjigjet:
- Un po lozja me zogun po ai me peshtyu, kshuqe i theva qafen, i theva vezet dhe ja dogja edhe folene.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:58 pm

----------------------------#6
Pret autobusin polici me te shoqen dhe me djalin e tyre 5-vjecar. Autobuzi s’po vinte dhe femija merzitet dhe fillon te pyese te emen:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir, sa ta laje xhaxhi autobuzin se eshte bere pis.
Pas 10 minutash:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir sa ta pastroje xhaxhi.
Pas 10 minutash:
-Maaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiii, kur vjen autobuuuuzi…
-Ja bir sa ta lyeje xhaxhi.
Ne kete moment nderhyn polici:
-Po ai zog kurve, tani e gjeti ta lyeje autobuzin?
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:58 pm

--------------------------#7
Nje kinez shkon te doktorri. Pasi hyn ne zyre doktorri e pyet cfare ka.
- Me jep fjalen qe s'do qeshesh - i thote kinezi.
Dhe doktrorri i jep fjalen. Kinezi heq pantallonat dhe breket dhe i tregon penisin qe e ksihte shume te vogel. Doktrorri mezi po mbante te qeshuren po me profesionalitet e pyet:
- Cfare problemi ka ?
- Ka 3 dite qe me eshte enjtur
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:58 pm

Ishte nje cift diten e pare te marteses. shkojne ne dhome, nusja e zbukuruar, veshur seksi hyn ne krevat per te pritur burrin
Sa hyn ne dhome burri futet shpejt ne krevat dhe mbulohet me batanije, jorgan dhe ja keput gjumit Kkeshtu vazhdoi dhe ne ditet ne vazhdim.
Shkon nusja tek e ema dhe kjo e pyet qe; si shkon me burrin? A te ka trajtuar mire? A eshte treguar i embel ne seks?
Dhe vajza i kthen pergjigje qe seks nuk kishin bere asnjehere sepse sa hyn ne dhome futet ne krevat dhe gjume
Atehere i tha e ema qe ti duhet te flasesh me burrin tend e ti thuash qe cfare ke, pse nuk tregohesh i dashur me mua Une kam dhe nje vrime qe te pret ty.
Shkon ne shtepi dhe ne darke mbasi futen ne krevat vajza i tha te shoqit
te njejtat llafe qe i tha e ema!
i shoqi i tha
po pse mi, ti e paske ate vrime? Mbylle mi se na thave ftohtit!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:59 pm

Nje shqipetar, nje amerikan dhe nje rus po provonin se cili e ka pijen tradicjonale me te forte.
Per ta provu kete marrin nje mi.
E marrin miun dhe e fusin ne vodka. Sa del miu i drejtohet vrimes tek muri. Kur pap pe shku tek vrima perplaset me mure.
e shikoni sa e forte eshte vidka thot rusi.
Merr wiskin amerikani dhe fut miun ne te. E nxjerr miun dhe prap ku ja fut me koke murit para se te futej ne vrime.
I vjen rradha shqiptarit.
Merr miun, e fut ne raki , e nxjerr . Niset miu. kur per sherr futet fill e ne vrime. Zverdhet nga turpi shqiptari. Kur del miu nga vrima me thik ne dore: KU ESHTE MACJA SE KAM ME JA Q.I ROBT E SHPIS.......
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:59 pm

----------#10
Nje polic po ecte rruges ne pune te vet.
Pas tij po ecnin dy bjondina, por nga ato ama, sic i dini vete!
Duke ecur, policit i kruhet koka, dhe ai pa e hequr kapelen fare, vazhdon te kruaje koken!
Bjondinat, sa po e vejne re ia plasin me te madhe per te tallur policin!
Uuuaaaaa, shikoje si po e kruan koken polici pa e hequr kapelen!
Polici i degjon se po talleshin me te dhe u kthehet duke iu thene:
"Po pse moj, kur ju kruhet b***a juve, hiqni breket ne mes te rruges dhe e kruani"...!!!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:59 pm

----------#11
Sa here qe gruaja bente makarona burri i thoshte cunit:
- Haji te keqen babi makaronat haji se te rritet bibilushi.
Nje here dy here gruaja sduroi dot me dhe nje dite i vuri te gjithe tenxheren perpara dhe i thote:
- Ha o lumadh per vete ha njehere!!!!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:59 pm

nji kavajs ne itali hyn ne banjen e nje lokali dhe shef nje zezak tu bo shurren.e pyt:ca bon ti per ta pas aq te madh?ai i pergjigjet:une kur maroj pun e perplas tre her ke lavamoni.e provon ky sa here qe shkote ne banje.mas 1 muji prap tako kte zezakun qe e pyt:ho me a te boni efekt?kavajsi i thot:per tu zgjat s mo zgjat po per tmu nxi mo bo mo i zi sesa i joti.(e kishte thy fare i shkreti)
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:00 pm

Ishte 1here lepuri dhe elefanti.Lepurit i thot elefantit.Ej a e bejme njeher me radhe.I hipen lepuri i pari.Pasi mbaron pune, i vjen radha elefantit.Ne momentin qe ja fut, kalon motra e lepurit.Ua i thot ta gjej une nga babi qe pi puro ti.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:00 pm

1 dite i biri hyn ne dhomen e gjumit te prindit... e gjen te emen siper te atit, duke bere dashuri.
E ema, e shqetesuar se cfare do mendonte i biri, i shkon prane e i thote: - "Hmm bir... babit i eshte bere barku i madh , dhe mamit i duhet te hipi lart qe ta ndihmoje qe ti zvogelohet, dmth ti shfryhet "
"Ahha, ti po mundohesh kot! "- ia kthen i biri.
"E pse?" - e pyet ajo.
"Po ja .... sa iken ti ne pazar .... komshia vjen direkt... i rri ulur ne gjunje e ia fryn prape "
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:00 pm

1 cift i sapo martuar, erdhen ne shtepine e tyre te re, mbas muajit te mjaltit.Te nesermen ne mengjes, burri gjen gruan ne kuzhine duke qare.
-Cfare te mundon - e pyet ai ?
Po ja, po perpiqem te beja surprize, duke te gatuar mengjesin, por fatkeqesisht une sdi te gatuaj
Aha , buzeqesh ai , kjo qenkaaa? ,une se kam problem qe sdi te gatuash, pse nuk vjen ne dhomen e gjumit se aty e kam mengjesin. E ikin atje.
Ne kohen e drekes, ai gjen perseri te shoqen ne guzhine duke qare - Cfare ke ? - e pyet ai
Ja ,me merzit fakti qe sdi te bej dreken,- ia kthen ajo. Pse nuk shkojme ne dhomen e gjumit , se aty e kam dreken.
Ne darke kthehet ne shtepi i shoqi, e e gjen gruan tek dera , lakuriq duke i vrapuar lart e poshte shkalleve, mbas heres se 3 i shokuar e ndalon e e pyet.
Po tani cfare ke ?
Ia kthen gruaja - Po ngroh darken tende
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:00 pm

One day a hooker went to file her taxes, and for occupation she put prostitution. The tax collector explained that prostitution was an illegal occupation. She said she'd have to go home and think about it and that she'd call him back in a hour with her occupation. An hour later she called him and said, "I've got it... I'm a chicken farmer." He said, "How do you get chicken farmer out of prostitution." She said, "I raised over a thousand cocks last year."

me falni qe eshte ne anglisht, ne shqip
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:01 pm

A rich man & a poor man are buying gifts for their wives. The rich man says, "I got my wife a brand new BMW and a diamond ring, that way if she doesn't like the ring she can take it back in her BMW and still be happy". The poor man says, "I got my wife a pair of slippers and a dildo. That way if she doesn't like the slippers, she can go f*ck herself!

1 i pasur dhe 1 i varfer po blinin dhurata per grate. I pasuri thote, "I bleva gruas nje BMV dhe unaze diamanti, me qellim nese si pelqen unaza mund ta ktheje mbrapsh ne BMV-ne e saj, de do jete e kenaqur.
I farferi i thote, "I bleva gruas nje pale shapka per shtepi dhe nje dildo , me qellim qe nese si pelqejne shapkat le te shkoje e te F*** veten
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:01 pm

Nje burre shkon ne supermarket dhe sheh nje grua terheqese qe po e pershendeste me dore.
I afrohet ajo e i thote, "Hi"
Ai i saluton mbrapsh, e i thote qe nuk po e mban mend kush eshte
"Mendoj se je babai e nje nder femijeve te mi" - ia kthen ajo
Ai mendohet i cuditur, e i kujtohet e vetmja here qe e kishte tradhetuar gruan e i thote, "Zot , ti je ajo striiper-ja qe bera dashuri diten e graduimit, e yt shoq me theu brinjen ??
Ajo e sheh ne sy e i pergjigjet me qetesi, "Jo , jam mesuesja e djalit tend.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:01 pm

ne nje familjenormale e shume te edukuar italiane cupa, babi te lutem do mejapesh leke per te ble modelin e fundit te celularit te lutem babi .babai jo me bej nje p.....in po deshe cupa dakort sa fillon ta mare ne g.....j i thot babait ...papa ma pucca di merda babai ishte vellai jote qe donte scuter
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:01 pm

Femra ka 4 mrekulli...

1...Laget pa u lare

2...Gjakoset pa u vrare

3...Ben qumesht pa ngrene bare

4...Dhe te can trapin pa e ngare
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:02 pm

Nje dite djali i thote babit...o ba oba ca eshte pi*i'?
Obobo te keqen babi,eshte nje krijese e frikshme si kucedra...Mos e thuaj me...
Mbas ngjarjes djali shkon te dhoma tjeter dhe gjen gjyshen...
Me deshiren per ta trembur i thote... PIIIII**IIIIIIIII
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:02 pm

Pyet djali babin....Ceshte teoria dhe praktika...
Shko pyet mamin,motren dhe veten tende thot babai...a do shkonit ne shtrat me Antonio Banderas per 1.000.000 $'? ? ?
Pasi i pyet djali shkon te babi per ti dhene pergjigjen..
Te 3 thane po babi...
Pra tani ne teori duhet te ishim miljoner kurse ne praktike kemi 2 kurva dhe 1 pederast.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi