Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:02 pm

E merr,e derkon embelsisht,pastaj e fut ne vrime,nese nuk hyn e mer e fut ne goje dhe e lepin butesisht...Po me cudit'? ? ?
AKOMA SKE MESUAR TE QEPESH
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:03 pm

Mesuesja pyet benin...Ksuh na i sjell dritat'? ? ?
Ku*vat thote beni....-c'thua mo beni thote mesuesja
Pse mesuese'? Kur vijne dritat babi im thote Na i sollen dritat kto KU*VAT...
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:03 pm

10 veta goca e cuna shkojne ne mal per pushime.
Pasi ngrihen cadrat dhe u ambjentuan me vendin vendosen te bejne sex ne grup...
Pas nja gjysem ore ngrihet njeri dhe thote...
-O popull hajde dhe organizohemi se eshte hera e 3 qe po e mar ne goje....

Hahahahaha sa kom qesh me kte per zotin
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:03 pm

Nje spermatozoid kishte humbur ne trupin e nje femre dhe pyet nje qelize...
Nga eshte rruga per ne veze'? ? ?
Qeliza i thote do ecesh drejt,pastaj do kthehesh majtas,pastaj djathtas dhe pastaj prap drejt me vone njecik zikzake dhe vazhdo djathtas...
Ouuuu thote spermatozoidi qenka rruge e gjate,po rri ktu me mire...
-Po cfaj te kam un qe ke hyre nga goja ti.....ja pret qeliza
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:03 pm

Lloje bythesh
Normal (_!_)

Me qime (_*_)

E virgjer (_._)

Shume e hapur (_o_)
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:04 pm

Ishin 3 te cmendur dhe po bisedonin per pun seksi....
Flet i pari...Un dua ta bej me nje vajze te virgjer...
Flet i dyti...Un dua ta bej me nje vajze te vogel...
Flet i treti...Un dua ta bej me nje grua shtatzane por ne muajin e 9...
Pse kshu habiten kto te tjeret...Po qe kur tja fus ... brenda bebi te ma mbaje ne goje
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:04 pm

3 shoqe ishin mbledhur e po diskutonin si te spice up seksin.
Menduan qe te beheshin me interesante duke u vishur me pelerine meshine te gjate, taka te larta e maske te syte
Te nesermen takohen e diskutojne sesi iu shkoi nata.

E para fillon - "Uuu si u be i dashuri im, ia kaluam fantastik fare "

E dyta tha te njejtin koment per patnerin e saj.

E treta qe ishte e martuar, iu tha - Ehhh kur erdhi im shoq nga puna .... u ul direkt ne divan....mori pultin e TV e me tha - Hey Batman...c'ka per darke sot.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:04 pm

Naten e par te marteses erdhi koha qe cifti ta bente punen.Vajza i thot te emes mami si tja bej se burri e din qe jam e virgjer.Nena i thot fut nje kumull vajza e ben.Ne mengjes ngihet burri dhe she kumllen ne tavolin dhe e han.Vajza i thot nenes mami e hengri burri kumllen nena i thot ska gje te paste nena se babai jot ka henger ftojn............
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:04 pm

Pasi nje avion perplaset ne nje ishull 3 burra dhe 1 grua shpetojne pas nje fare kohe ato vendosen qe menyra me e mire per te jetuar ne harmoni te gjith ajo gruja duhej te rrinte nje jave me secilin nga burrat. Per nja dy vjet jetun mire ato pastaj gruja ra e vdiq.Java e pare ishte mire java e dyte jo shume keq javen e trete me zor e shtyne javen e katert duhej me e varros grune e huj.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:05 pm

pse k..i eshte me i mire se credit carta? 1)Kur te hargjohet mbushet vete pa paguar asgje, 2)Perdoret ne te gjitha vendet e botes, 3)Mund t'ia leshe gruas ta perdori si t'ja kete qejfi
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:05 pm

Nie plak ishte duke ndenjur ne rruge me fytyre te vrare e ne mendime. Kalon nje kalimtar e pyet pse gjith kjo merzitje.
Ia kthen plaku - Ehh ca te bej, jam ne hall.... jam martuar me nje nuse te re e e kam me huqe!
Cte keqe ka - thote kalimtari
Po ja , kerkon te kryeje mardhenie 3 4 here ne dite.
Prape ska ndonje gje te keqe, hall qe zgjidhet- i thote kalimtari.

Cfare do zgjidhen - ia pret plaku ... halli me i madh eshte se nuk po mbaj mend ku e kam shtepine
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:05 pm

Fjalor Turqisht
>> >
>> > homoseksual: sum sevda
>> >
>> > Pasaportë- Kurbet defter
>> >
>> > President- Kolltuk pasha
>> >
>> > Teleskop- Sehir hava
>> >
>> > Emigrant- Sikter milet
>> >
>> > Dhembje koke- Tepelek siklet
>> >
>> > Ndihmë ekonomike- Fukarallëk sevap
>> >
>> > Autostradë - Hyxhym xhade
>> >
>> > Shqiponja - Turbo bylbyl
>> >
>> > Demostrata - Kallaballëk gjullurdi
>> >
>> > Eklips i diellit ? Biçim aksham
>> >
>> > Zezak - Katran milet
>> >
>> > Fundi i botes - Dynja qamet
>> >
>> > Boksier - Dajak usta
>> >
>> > Grataçielë - Xhamllëk kala
>> >
>> > Bankier - Dallaver qatip
>> >
>> > Gay - Biçim hanëm
>> >
>> > Kompjuter - Qerrata dollap
>> >
>> > Kallashnikov - Batërdi dyfek
>> >
>> > Impotencë - Qejf meazallah
>> >
>> > Altoparlant - Muhabet oturak
>> >
>> > Rrojtore - Mustak hata
>> >
>> > Karate kid - Pehlivan evlat
>> >
>> > Trimëritë e Herkulit - Tangërllëqet e Hekuranit
>> >
>> > Ekspert i huaj në fushën ekonomike - Jabanxhi usta
>> > hesap mejdan
>> >
>> > Marrëveshje paqeje - Rehat ujdi
>> >
>> > Psikiatër - Budallallëk heqim
>> >
>> > Pediatër - Mistrec heqim
>> >
>> > Kinema - Kallaballek sehir
>> >
>> > Seks - Qejf marshallah
>> >
>> > Dëshirë seksuale - Qejf ishallah
>> >
>> > Orgji- Kallaballëk lezet
>> >
>> > Seks oral- Poçkallari bereqet
>> >
>> > Lajmet e mbrëmjes - Aksham haber
>> >
>> > Gazetë - Maskarallëk qitap
>> >
>> > Burg - Edepsëz xhehnem
>> >
>> > Qeveri - Edepsëz xhehnet
>> >
>> > Film porno - maskarallëk sehir
>> >
>> > Trangull - Jeshil dajak
>> >
>> > Aeroplan - Bin Laden Hava
>> >
>> > Cigare - katran duhan
>> >
>> > Printer - Hazër defter
>> >
>> > Sekretaria telefonike - Hazër xhevap
>> >
>> > Diarré - Mender siklet
>> >
>> > Robocop - Teneqe xhandar
>> >
>> > Radio - Aheng dollap
>> >
>> > Gjarpër - Llahtar ushkur
>> >
>> > Doganier - Shejtan hesap
>> >
>> > Diskotekë - Gjullurdi bodrum
>> >
>> > Regjistër notash - Mynxyrë defter
>> >
>> > Nxënës - Medrese qyqar
>> >
>> > Letërnjoftim - Surrat tapi
>> >
>> > Plazh - Maskarallëk dynja
>> >
>> > Mbrëmje festive - Aksham aheng
>> >
>> > Celular - Muhabet hava
>> >
>> > Lavatriçe - Gjullurdi kazan
>> >
>> > Shtëpi publike - Han birinxhi maskarallek qamet
>> >
>> > Shirit manjetofoni - Aheng ushkur
>> >
>> > Proletarë të gjitha vendeve bashkohuni - Bytyn
>> > dynja, hyxhym milet
>> >
>> > Bllok shënimesh - Hesap defter
>> >
>> > Amnisti ? Satër pishman
>> >
>> > Frigorifer - Kallkan dollap
>> >
>> > Shërbim 24 orësh ? 24 sahat hyzmet
>> >
>> > Profesor - Medrese delenxhi
>> >
>> > No comment - Hiç muhabet
>> >
>> > Intrigë e dashuri - Sherr & sevda
>> >
>> > CD - Aheng tepsi
>> >
>> > Prezervativ - Shyqyr llastik
>> >
>> > Penallti - Serbes yxhym
>> >
>> > Mashkull që bën striptease - Jazëk efendi
>> >
>> > Film erotik - Sevda sehir
>> >
>> > Rroba banjo - Lemeri benevrek
>> >
>> > Ftesë për darkë - Qyl pilaf
>> >
>> > Tregti mallrash të vjedhura - Arnaut pazar
>> >
>> > Grek - Jazëk milet
>> >
>> > Italian - Gallatë milet
>> >
>> > Serb - Kopuk milet
>> >
>> > Amerikan? Gjullurdi milet
>> >
>> > Veteriner- Hajvan heqim
>> >
>> > Spirancë- Bulldum çengel
>> >
>> > Vetëvrasje- Penxhereh bulldum
>> >
>> > Shesh lufte - Kasaphanë mejdan
>> >
>> > Shqipëria në periudhë tranzicioni - Çorap vatan
>> >
>> > Titanik - Qamet vaporr
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:06 pm

Gruaja i thote burrit... I dashur... ti e di qe jam e virgjer e nuk di shume ne lidhje me s*x ...A mund te me shpjegosh si behet?
Po ja, i thote ai .. e quajme vendin tend privat " Burgu".. e vendin tim privat "Burgaxhiu" e luajme rolin.. burgaxhiu ne burg.
Dhe bejne dashuri per here te 1...e me vone ai , u shtri te qetesohej.
E shoqja i thote - i dashur burgaxhiu ka shpetuar nga burgu.
Ahhhh... i thote ai - ok po dorezoj prape.
Gruaja duke e perjetuar me sh gezim eksperiencen fillon e ngacmon shpesh burrin ne lidhje me burgaxhiun e daljen e tij nga burgu.
Me ne fund burri i tejlodhur i kthehet - Avash , lere te shkretin rehat se nuk eshte denuar me jete te perjetshme.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:06 pm

Nje i arratisur nga burgu prej 15 vjetesh, shkon e strehoet ne shtepine e pare qe sheh .
Ne ate shtepi gjeti nje cift ne krevat.
E merr mashkullin e e lidh ne karrige .. e ma pas shkon mbi femren... e i psheretin ne vesh ...e i drejtohet banjes.

I shoqi i tmerruar per jeten i thote - E dashur, ai me siguri do jete ndonje kriminel, plus dukej si po te shihte.. e do kete kohe pa bere s*x... prandaj pls e dashur beje zemren gur, mos iu anko se po u nxeh do na vrase te dyve.
"Behu e forte zemer... Te dua "

I pergjigjet gruaja... " I dashur... ai nuk kerkoi gje nga une seksualisht, thjesht me tha ne vesh, qe eshte gay, paskam burre te pamshem... me kerkoi te dinte ku ishte vazelina e une i thashe qe eshte ne banje.

"Behu i forte i dashur... dhe une te duash shume"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:06 pm

ishte nje pensioniste qe kishe punuare shofer ..dhe kishte shtepin afer parkut te makinave ne ure vajgurore ...dhe sa here qe dilte i ngrinte doren shoferave qe ta mirrnin kur ikte per ne berat...kishte dhe cunin qe punonte aty .shofer.........dele 1 dite te bukure me diell..dhe po priste ndonje makin nga te parkut qe ta mirrte ......kalon cuni i tij pari.i ngre doren .....se mbane cuni ...iken ....kalon i 2 prape nuk e ndalon iken kalon i 3 po ashtu dhe ai...kalon i 4 e ndalon ..e merr.......o abaz.... i thote ky shoferi qe e morri...po mire e vella ketu kaluan 3 makina pse nuk te morren ....kaloji dhe cuni jote para pak min.........ore ate po mendoja dhe une e vella........po mire atit te timit i kam qire nenen....po keta te tjeret ca kishin///pse nuk ndaluan......................ca kuptuam nga peraalla ne .................nena eshte e sigurte po babai nuk i dihet .......
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:07 pm

ishte gjyshi edh po ikte ne pune te tij ....ata cunat e lagjes skishin ca benin edhe than hajde bejme ndonje gallate me gjyshin ....edhe filluan ata .....gjysho te beje 1 pyetje ??/po i thote gjyshi behe .....te bihem ne 10 femra bene dot sex me te tera ...po beji i thote gjyshi ......filluan cunat [rlmao]po qeshnin ...me te qeshur me te ngjeshure i prun gocat ata .....e filloi gjyshi ...vajti tek e para sa ja futi e hoqi ..tek e 2 e futi e hoqi ....edhe keshtu me radhe gjere tek e 10 ..... [rlmao]po qeshnin cunat ...pse qirje eshte kjo ...........i kthehet gjyshi ...po mire te keqen gjyshi ... nxire njere bythen ti.... dhe tia beje si ja bera ketyre gocave ....ca do thone shoket e tu ...e qiu apo se qiu............ca kuptuam nga perralla ne ...para te madhite dhe mbrapa kalit mos rri ........
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:07 pm

"Kompleksiteti gjermanit me permasen "

nje gjerman ishte kompleksuar qe e kishte teper te madh dhe se kjo e shqetesonte tej mase saqe nje dite prej ditesh shkon tek mejku dhe i shpreh shqetesimin e vet ;

Mjeku e ngushllon: eshte normal , s'e ki edhe shume te madh ... Gjermani me hamendje ja kthen dokit ; pse a paska edhe me te madh ha ?

Mjeku (ja kthen)- eshte nje far Hashimi ne Kosove qe e ka edhe ma te madh .... Ky nga kurreshtja dhe nga kompleksiteti qe kishte kap... niset dhe merr rrugen per Kosove me kerku Hashimin ....

Kur arrine tek shpija e Hashimit .; gjermani i meshon ziles s'ka thret o Hashim , s'kaa... Atehere e shtyen deren e oborrit dhe futet brenda , ku pak me larg pran shtepise e gjen njerin tuj THY arrat me K.r

Gjermani - (ja pret) m'fal a je t'i Hashimi , ai i pergjigjet jo une jam Agimi vllau Hashimit..
Gjermani - e ku eshte Hashimi ?
Agimi- (ja pret) mbas shpijes tuj shkune arren
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:07 pm

me daljen e ligjite ne shqiperi per martesen e gejve ....shteti mblodhi te tere geit ...dhe i hipi ne nje aroplane dhe do i shperdante ne te tere shqiperine ..se ne ca vende kishte n ca vende jo .......edhe u nisen ....i thote ndihmesi ne tropoje sa do hedhim ...hidhe 4 se nuk ka fare ....po ne shkoder 3 se nuk ka shume aty... po ne kruje 2....po ne tr 1 se ka shume ...po ne el ..jo re vella mos hidhe ne elbasan se ne nga elbasani i mblodhem ......ca kuyptuam nga peraalla...qe elbasallinjte jane qefli
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:07 pm

ishte 1 elbasandhi dhe nje turk emigrante ne gjermani .......dhe rrini bashke ..skishin ca benin dhe tha turk ore jemi qe jemi bejme 1 loje ...kush q* njeri tjetrin do te lejme 10 min kohe edhe do i vejme baste 10 ooo marka ...epo mire sa elbasandhiu do filloji une i pari ...........filloji elbasandhiu kap andej kap ketej ..se q* dot mbaroi koha ...e kishte radhen turku ...filoji turku tak i gjene pozicionin i bihe njer nga brinjet ...hapet elbasandhiu ..ja rrasi brenda .....filloi po qeshte elbasandhiu .....pse qesh i tha turku ??/ po e di sa lek do beje ne elbasan me kete stil une .....
ca kuptuam nga peralla ??/
qe leku me djersen e ballite eshte i paster... ndersa me djersen e prapanices eshte i piste ....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:08 pm

djali i thot kusherires diten e pare:jam kurioz te shoh gjoksin tend .....ne regull i thot ajo dhe ia tregon .diten tjeter i thot:dua te shoh trupin tend gjysem nudo dhe ajo perseri ia tregon.diten e trete ky i thot:::dua ta bej me ty ....e cuditur ajo pranon dhe pasi mbarojn ai e pyet:me thuaj te verteten si tu duk?
ajo:babi e kishte me te madh... ai:e di me ka thene mami
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:08 pm

na vete nje nene me cunin tek doktori .....dhe i thote doktorite ...doktore kam probleme me cunin nuk me pelqejn reagimet e atij edhe rrije gjithone me cupa .........vete doktori i fute cunite gishtine ne vesh dhe i thote thoji gjashte qinde..600 tha cuni ...i fute gishtin ne kerthize dhe i thote prape thoi gjashteqinde ..6oo tha cuni ....edhe i fute gishtin ne bythe cunite dhe i thote cunite thoij gjashteqinde..edhe filloi cuni ..1,2,3,4,5,6,7,8,9 filloi te numeronte deri ne 600 ...lere lere tha doktori...u morrem veshe ......zonje cuni te eshte ngriture partizane ne male ........
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:08 pm

po rrinte nje cifte ne shtepi dhe skishin ca benin dhe i thotte burri gruas ,,do te beji nje pyetje enigem..me thote dote nje shprehje qe te kete dhe gjera te mira dhe gjera te keqija ne te njejtin kohe .................................hidrauliku e kishte me te vogel se ty ..i thote gruaja
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:09 pm

1 dite gruaja ishte vetem ne shtepi e bie zilja.

Hap deren e sheh shokun e burrit qe pyet : "Eshte Toni aty?"

Pergj gruja; "Ah jo shkoi ne dyqan, po po deshe mund te presesh ketu sa te vije."

U ulen, e mbas nje qetesie miku thote ; E di ti Sara qe ke kraharorin me te bukur qe kam pare ndonjehere, vallahi hallall do e beja 100 euro te sikur te shikoja vetem njerin.

Sara mendohet per nje sec, e thote me vete: "Pune e madhe... jane 100 euro," e shpejt e shpejt nxjerr njerin.
Duke e falenderuar pa pushim ve 100_cen ne tavoline. Me pas thote . Wow mahnitese, hallal ti shoh te 2, te ve dhe 100 te tjera ne tavoline.

Sara e gezuar nga oferta, mendon, "pune e madhe per pak sek" e shpejt e shpejt i jep tjeter shans ti shohe.

Me vone, vjen i shoqi. I del gruaja para e i thote: "Shoku yt Toni, te kerkoi, ska shume qe iku."

Ahh i thote ai..." A i la gje ato 200 euro qe me kishte borxh?"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:09 pm

Nje 2 vjecar e nje 5 vjecar, ishin ne banjo. I thote njeri; " Pse ajo gjeja jote nuk ka cipe?"

"Jam bere synet" ... i pergjigjet tjetri.

"Cfare do te thote?"

"Te presin cipen nga fundi."

"Sa vjec ishe ti kur te bene kete gje?"

"Mami me tha, qe isha i porsalindur...2 ditesh!"

"A te dhembi shume?" ... pyet femija me kureshtje.

"Llaf e ke? Ehuuu une nuk eca per 1 vit rresht"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi