Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Counter Strike Pytje Te Lira

Shko poshtë

Counter Strike Pytje Te Lira

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 10:56 pm

1. Cila Vend Ju Pelqen Mas Shumti Per Me Lujt ?
2. Cila Arm Ju Pelqen ?
3. Cila Bomb Osht Ma e Mira ?
4. A Ma Shum Te Pelqen Te Jesh Terrorist Amo Polic (Counter-Strike) ?
5. A Ma Shum Ju Pelqejn Vendt Ku Duhet Me u Montu Bomba Apo Ku S'duhet ?
6.A Luni Me Cheats ?
7. Cilit Cheats Per Ju Jon Ma Te Miret

Jep Mendimin Tend D.M.TH Qeshtu Me Numra... dgvl2za0
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi