Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Downloado Counter Strike !

Shko poshtë

Downloado Counter Strike !

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 10:57 pm

Nje Teme mjaft e kerkuar Ku Cdo i dyti e luan lojen Counter Strike por nuk mund ta gjejme ne net mjaft lehte.

CS 1.6 Full v42 + protocol 48 http://www.cs-skini.me/csfull/
Download Counter Strike 1.6 vGs + UCP : sendspace.com kvcv4v
Kosova Public Server : http://www.eSportsKosova.com/esk.zipCounter-Strike 1.6 LH 2011 ( ME UCP dhe PA UCP ) - Orange BOX
PC | Install and play | 237 MB

Features:
* Protocol 48 Non-Steam
* Exe version 1.1.2.6/2.0.0.0 (cstrike) FIXED Bug in Vista & 7
* Exe build: (4554)
* SteamID Numeric
* Setti MasterServer 12735 Servers (Play Online)
* Latest REVOLUTION Emulator 9.8.3
* AntiCheats UCP 6.5 ( Ka te Instaluar hazer, skeni nevoj te instaloni
* NEW - LongHorn GUI Version 3 (Graphical User Interface)
Easy to Use & Beauty
* NEW - Backgorund (800x600 - 1024x768) - By: Daniel Luvisi
* NEW - Commander Menu (Game Settings, Mp3 Player, Useful Stuff, Server Stuff, Record Demo)
* NEW - Keyboard Commander (Much More Commanders) - Create Your Personal Config CFG
* NEW - Logo Loading
* NEW - FONTS + Shadow (Much Beauty Better Fonts Quality)
* NEW - GameStartup Song (CS Startup Song)
* NEW - Ico (Counter-Strike.exe)
* NEW - Logo 187
* NEW - Motd (NEW LOGO)
* Added - DemoLoaded Button In GameMenu (Easy To PlayDEMO)
* Added - Option to launch listen server in LAN mode
* Added - FPS & PING Booster
Version 3 CFG
(Much FPS TuneUp)
* Added - Counter-Strike No Force.exe (Play With NonForce Commander No Need Shourtcut -game cstrike)
* Added - 10 Chat Con Colors (Included in Commander Menu)
* Added - Best Config.cfg (Fast Script buy,slot weapons ETC...) + Best Commander Server Settings
* Added - LH Tool's ( Foder | Commander AMX, Console, No Force, Parameters Starter | 11 FIX | 35 CFG Best Player, FPS Booster v2, Tool,Tutorial,)
* FIXED - Bug Serverbrowser with favorites using S.M
* FIXED - sv_lan 0 enforce
* FIXED - Options (Video 32Bits)
* FIXED - VGuy
* FIXED - ScoreBoard "TAB"
* FIXED - Some Bugs (General GUI + Language File)
* Playable on LAN and Internet
* The original character models and weapons
* Steam Account / CD-Key NOT required. Installing, running, playing.
* Half-Life maps are totally removed
* Clean rip from original files with these exceptions
* HLDS and HLTV included and works
* Working Dedicated and Listen server
* Ads are removed
* Easy To Install & Beauty

ile size: 237.31 MB

Download:

megaupload.com 78FQ12WR
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi