Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nderroni Muziken e Counter Strike 1.6

Shko poshtë

Nderroni Muziken e Counter Strike 1.6

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 10:58 pm

Pershendetje
____________
Per ti a nderruar Muziken Conter Strike 1.6 duhet te Bëni një muzik qe deshironi "COPY" dhe pastaj Hyni ne "My Computer" Dhe
Hyni tek "Local Disk (C:)" pastaj "Program Files" dhe Kerkoni "Valve" pasi te klikoni në "Valve" Duhet te Klikoni ku Lexon "cstrike" dhe pastaj Hyni tek "media" dhe e shihni një Muzik atë Muzikë e fshini dhe e beni "Paste" Dhe kur te bëni "Paste" e ja Leni emrin "gamestartup" emrin e muzikes me shkronja te vogla dhe do Rregullohet.


Shpresoj qe tu ket Pëlqyer Ky Punim = Ky Sen Bën sepse edhe vet e kam testuar atë..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nderroni Muziken e Counter Strike 1.6

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 01, 2011 1:59 pm

Faliminderit
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi