Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Humba virgjerin dhe nuk jam penduar

Shko poshtë

Humba virgjerin dhe nuk jam penduar

Mesazh nga C.r.b.n prej Thu Jun 30, 2011 11:21 pm

Do t'i kthehem edhe njëherë se kaluarës sime për ta kujtuar me aq mall virgjërinë e humbur. Atëherë isha pesëmbëdhjetëvjeçare, ne vitin e pare te shkollës se rnesme, ne Prishtinë. Nuk pendohem për atë që kam bërë sepse ishte një përjetim i pakrahasueshëm në jetën time. Ishte një natë e nxeh.të qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtëmbëdhjetat. Atë mbrëmje kur vendosa te bëj seks për hère te pare, isha ne natën e fundit te menstruacioneve, por epshi që na kishte përfshirë nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. I dashuri im filloi te me puthë dhe te me lëpijë ne çdo pjesë te trupit, që nga gishtërinjtë e këmbëve e deri te maja e kokës. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsës, sic e quante ai, filloi te bënte akrobacione me gjuhën e tij ne pidhin tim te virgjër. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Për gati një çerek ore ka punuar ne klitorisin tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shpërthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shëndritshëm. Isha shumë afër kulminacionit dhe nuk mund te përm-bahesha. Për një moment filluan te me lidhnin lëngjet te shoqëruara me një klithmë te ëmbël. Gjithçka do te jepja që te përjetoja edhe një hère atë lojë te paharrueshme te Refikut. Ai u ngrit dhe u afrua pranë fytyrës sime duke ma drejtuar karin ne gojë. Isha aq e gëzuar që me ne fund ne duart e mia gjendej një kare i vërtet, që pulsonte dhe ishte i gatshëm për sulm. Refiku me mësonte si ta përpunoja. Fillo te punosh me gojë. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ëndje. Ishte hera e pare që provoja një gjë te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirësi karin që depërtonte ne gojën time. Megjithatë e thithja sipas këshillës se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu përgjërova. Hape gojën, lëre te kalojë me thellë dhe me lirshëm, m'u përgjigj Refiku. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumë tek rrasej ne gojën time. Isha aq e ndezur sa që e thithja pa kontroll karin e tij, ndërsa ai shtypte cicat e mia dhe fërkonte me dorën tjetër klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhën e tij ne pidhin tim qe digjej flakë. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Refiku: une e thithja penisin e tij, ndërsa ai punonte me gjuhë ne pidhin tim. Aq shumë ndjeja nevojë që kari i tij te hynte brenda pidhit tim teksa digjesha ne flakën e epshit, Dëshiroja te me dërmonte me shufrën e tij. Me një te lëvizur ai u gjend mes këmbëve te mia. Ja po afrohet, ki duriin, me pëshpëriti Refiku, ndërsa kari i tij drejtohej ne pidhin tim. Isha aq e etshme sa që me një ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e pidhit tim. Dikur depërtoi duke pasur kujdes që mos te me lëndonte. E përlotur dhe me një seri oh-oh-esh, une i thashë lamtumirë virgjërisë time. Lotët nuk me rridhnin nga nga dëshpërimi që kisha humbur virgjërnë, por nga kënaqësia që ndjeja ne ato momente. Refiku hynte dhe dilte tek une me një ritëm marra-mendës, megjithëse une nuk kisha te ngopur. E ndërruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumë me pëlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur që te përmbahesha. Lëngu i kënaqësisë me rridhte mes kofshëve te mia. Isha e lagur dhe e bërë qull nga mujoret dhe nga ky lëng mrekullie. Refiku im me qinte me një ritëm gjithnjë e me te shpejtë derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsë, rënkoi i kënaqur. Ndërruam shumë pozicione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Refiku qëndruam bashkë për tre vjet dhe mësuam gjëra që për mua ishin tabu me pare. Tani kanë kaluar dy vjet që s'e kam takuar qoftë edhe rastësisht ish-të dashurin tim. Nuk me është dhimbsur virgjëria ime, sa me është dhimbsur lidhja jonë e ndërprerë. Kënaqësitë që i kam përjetuar me te, nuk mund t'i përjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonë: Si te ngrohë dielli i pare, nuk te ngrohë asnjë diell tjetër.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humba virgjerin dhe nuk jam penduar

Mesazh nga xhoileart prej Wed Jan 04, 2012 6:46 pm

Shume bukur e paske kalu por mos kujto se nuk ka Refik tjeter ne kete bote ndoshta je pa fat me te fejuarin tende por po te deshirosh te bej une ta harrosh Refikun.............. po nuk e besove provoje me jep vetem nje mundesi pershendetje te sinqerta................
avatar
xhoileart
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 27/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi