Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Isht...Isht...Isht...

Shko poshtë

Isht...Isht...Isht...

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:12 pm

Fillimisht pamvarshisht ose paralelisht kjo qe po te them natyrisht nuk eshte krejtesisht gabimisht. E kam seriozisht, por fatmirsisht dhe fatkeqesisht njekohesisht, kjo ndodh simetrikisht dhe rastesisht, ndoshta ndodh politikisht dhe qellimisht sdi cte them. Po te shkruaj pambarimisht dhe pafundesisht deshperimisht. Ndersa ti ne keto momente po thua, “KY NUK QENKA MIRE MENDERISHT”
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi