Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Loje llogjike-Lodheni pak Trurin

Shko poshtë

Loje llogjike-Lodheni pak Trurin

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 12:24 am

Eshte nje pyetje e thjeshte...Nga kjo pyetje mund te nxjerrim nje mesim: Mos e komplikoni zgjidhjen; ajo mund te jete shume e thjeshte.


nje njeri duke kaluar rruges , sheh nji grumbull me njerez...dhe i pershendet..."A u lodhet more 100 vete"..?
Njeri nga grumbulli ja pret...nuk jemi 100 vete , por kaq sa jemi , plus edhe nji here kaq sa jemi , plus gjysma e kaq sa jemi , plus cereku i kaq sa jemi , plus ty qe po vjen....behemi 100 vete..!
Sa veta ishin ne grumbull ?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje llogjike-Lodheni pak Trurin

Mesazh nga fatos prej Sun Aug 07, 2011 12:56 am

99 veta shum e thjesht ,,,plus ti qe po vjen....behemi 100 vete..!
avatar
fatos
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2011
Mosha : 27
Vendbanimi : Prishtin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje llogjike-Lodheni pak Trurin

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 11, 2011 7:19 pm

sosht e sakt fatos
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Loje llogjike-Lodheni pak Trurin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi