Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vargje Humoristike....

Shko poshtë

Vargje Humoristike....

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:24 pm

Degjoj yjet qe me flasin,
shoh henen qe ma ben me sy,
ndiej ajrin qe me ledhaton,
s'duhet te pi me marijuane!!!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vargje Humoristike....

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:24 pm

Oh si bere kur tu ngul
u qetsove kur tu shkul
pak ai vendi ty tu fry
sepse longu kishte hy
se prap tulen do e c'posh
sa here bleten ta ngacmosh.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vargje Humoristike....

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:25 pm

Zemra ime tull,
zemra jote llac,
dashuria jone si pallat dykac.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vargje Humoristike....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi