Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Enigma E Ajnshtajnit

Shko poshtë

Enigma E Ajnshtajnit

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 12:30 am

NIGMA E AJNSHTAJNIT - nuk eshte fore
jane 5 shtepi secila ka nga nje ngjyr tjeter
ne secilen shtepi banon nje person i nje nacionaliteti tjeter
secili banor preferon nje pije te veqant duhan te llojit te veqant dhe mban nje kafshe shtepiake te veqant

UDHEZIMET:

BRITANIKU JETON NE SHTEPIN E KUQE
SUEDEZI KA NJE QEN
DANEZI ME DESHIR PIN QAJIN
SHTEPIJA E GJELBERT GJENDET NE ANEN E MAJT TE SHTE*** SE BARDHE
PRONARI I SHTE*** SE GJELBERT PIN KAFE
PERSONI QE PIN PALL MALL KA NJE ZOG
NJERIU QE JETON NE SHTEPIN QE GJENDET NE MES PIN QUMESHT
PRONARI I SHTE*** SE VERDH PIN DUNHILL
NORVEGJEZI BANON NE SHTEPIN E PARE
AI QE PIN MARLBORO BANON AFER ATIJ QE KA NJE MACE
AI QE KA KALIN BANON AFER ATIJ QE PIN DUNHILL
AI QE PIN DUHANIN WINFIELD PIN BIRREN
NORVEGJEZI BANON AFER SHTE*** SE KALTER
GJERMANI PIN ROTHMANS
AI QE PIN MARLBORO KA NJE KOMSHI I CILI PIN UJE

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi