Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

I vdekuri.+14

Shko poshtë

I vdekuri.+14

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 1:26 pm

Ishte nje qe kishte vdekur ne moshe te re dhe i lutet Zotit:
-Aman,o Zot,te 36 dhembet m'i kthe ne k.... dhe me dergo ne Toke per nje dite se kam vdekur i ri dhe se kam bere qejfin tamam.
Pas shume lutjesh Zoti pranoj dhe ne vend te dhembeve i dha 36 k.... te medhej.Ai i mori i mori te 36 dhe i'a dha vrapit per ne toke,kur papritur degjon zerin e Zotit:
-Ku shkon more,po keto 36 arkat me koqe mua m'i le?!!!!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi