Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendtje Nga Rinna

Shko poshtë

Pershendtje Nga Rinna

Mesazh nga Riinnaa prej Fri Jul 01, 2011 12:21 pm

Une jam Rinna Nga Deqani Jam 14 Vjecaree vijoj mesimet ne shkollen "Ardhmeria Beleg Ne beleg te decanit.
avatar
Riinnaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje Nga Rinna

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 12:23 pm

Mir se vjen Rinna ne mesin ton ...shpresoj te kalofsh qaste te mira ne forumi Deqani-ks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje Nga Rinna

Mesazh nga Riinnaa prej Fri Jul 01, 2011 12:41 pm

Faleminderti shum mirse ju gjej hehe laught11op
avatar
Riinnaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje Nga Rinna

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 12:44 pm

rose53
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje Nga Rinna

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 01, 2011 1:52 pm

Mir se vjen rinna
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje Nga Rinna

Mesazh nga Linddii prej Sat Aug 13, 2011 3:27 pm

Mir se vjen rinna rose53
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje Nga Rinna

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi