Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pufët kërkojnë rekordin Guinness

Shko poshtë

Pufët kërkojnë rekordin Guinness

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 12:59 pm

Për të fituar rekordin Guinness, Varshava për një ditë është lyer e gjitha me ngjyrën blu.

Kanë qenë me qindra qytetarët në të gjithë Poloninë që ishin maskuar si në filmin e animuar të pufeve, që janë të njohur në mbarë botën.

Të gjithë “pufët” në këtë mënyrë kanë pushtuar të gjithë kryeqytetin duke e mbuluar atë me ngjyrën blu dhe duke i dhënë një atmosferë ndryshe nga herë të tjera të gjithë ambientit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi