Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

10 videoklipet më të shikuara shqiptare të 2010-ës

Shko poshtë

10 videoklipet më të shikuara shqiptare të 2010-ës

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 01, 2011 2:09 pmVideoklipi më i shikuar shqiptar i këtij viti në internet, është kënga “Origjinale”, një bashkëpunim tejet i suksesshëm në mes Aurela Gaçes, Dr.Flori dhe Marselit, të cilët për një kohë relativisht të shkurtër, vetëm në video portalin YouTube, kanë tërhequr vëmendjen e mbi 3 milion adhuruesve.

Në vend të dytë, si videoklipi më i shikuar në internet i vitit 2010, është 2po2 feat.

Tuna & Dafina Zeqiri, me hitin e tyre “Vibe”, që kanë arritur në 1,646,071 klikime, të ndjekur nga Tingulli Trent ft Ermal Fejzullahu – I kom, me mbi 1 milion shikues, mos harrojmë të përmendim edhe suksesin tejet të madh të Mc Kresha i cili në Top 10 rezulton me 3 këngë të tij së bashku me mbi 2.5 milion shikime…

Top 10:

1. Aurela Gaçe ft Dr.Flori & Marsel – Origjinale
2. 2po2 feat. Tuna & Dafina Zeqiri – Vibe
3. Tingulli Trent ft Ermal Fejzullahu – I kom
4. Dafina Rexhepi feat. McKresha – Delicius
5. Elvana Gjata feat. Fugaa – Mamani nejen
6. c – Lyrical WarFare
7. Nora Istrefi – Dy shokë
8. Elvana Gjata – A ke ti zemer
9. Mc Kresha – Lej Flleshat
10. TDS ft. Nora Istrefi – Ka je
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi