Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Serverat Ma Te Mir Shqiptar ?

Shko poshtë

Serverat Ma Te Mir Shqiptar ?

Mesazh nga Wolfi prej Fri Jul 01, 2011 4:15 pm

DGC-Gaming-Clubi 193.104.68.50:27055

DGC ClanWar Club . 193.104.68.50:27056

Freestyle Server 87.106.41.242:27015 + 87.106.26.170:27015 + 87.106.55.253:27015

avalLa Server 188.72.205.165:27015 + 188.72.205.164:27015 +

Bibita Server 80.246.59.192:27015 + 80.246.59.94:27015 + 178.250.170.229:27015

Kosova Gaming Servers 193.104.68.49:27064

Progaming Servers 193.104.68.3:27024 + Pw E ClanWar [cw1 , cm1 , pg , pg1]

KGS Public Alfa 91.150.72.226:28015

vGs Public Server 193.104.68.192:27015 +

CsGames Public Server 85.131.215.240.27015 + 195.82.159.254.27015

Kosova ProGaming Server 188.138.95.161:27040

Kosova National Servers 193.104.68.1:27085 + 193.104.68.4:27031

Peja Public Server 193.104.68.6:27081

BlackBox Public Server 193.104.68.23:27043 + 193.104.68.23:27044

Virtual eSports Publik - 193.104.68.7:27065 + 193.104.68.3:27104

82.114.73.238:27015 ..::Kosova Public Server #2::..

82.114.73.238:27016 ..::Kosova DeathMatch Server::..

82.114.73.238:27017 ..::Kosova AWP Server::..

82.114.73.238:27018 ..::Kosova Zombie Server::..

82.114.73.238:27019 ..::Kosova Catch Server::..

82.114.73.238:27020 ..::[VIP] Kosova ZM Plague Server::..

82.114.73.238:27021 ..::Kosova DeathRun Server::..

82.114.73.238:27022 ..::Kosova GunGame Server::..

82.114.73.238:27023 ..::Kosova Surf Server::..

82.114.73.238:27030 ..::Kosova Source Server::..

82.114.73.238:27026 ..::Kosova HnS Server::..

82.114.73.238:27027 ..::Kosova PaintBall Server::..

Virtual eSports Publik 193.104.68.7:27065

Virtual eSports ClanWar 193.104.68.3:27104
avatar
Wolfi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 13
PIKE : 43
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 30/06/2011
Mosha : 24
Vendbanimi : Irzniq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi