Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Counter Strike 1.6: EnerGy v.1.0 - DrYx

Shko poshtë

Counter Strike 1.6: EnerGy v.1.0 - DrYx

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 4:18 pmCounter Strike 1.6: EnerGy v.1.0 - DrYx
Year: 2009 | PC | Developer: DrYx | 355.61 Mb
Genre: Action / Shooter

Versioni i ardhshëm iveprimit botëve të mirë në internet, version 1.6 Energjisë Counter Strike v.1.0. Ashtu si versionin origjinal të lojës, Counter Strike 1.6 Energjisë v.1.0 njëri-tjetrin rezistojë ekipi kundër terrorizmit dhe një ekip të terroristëve në një seri të raunde. Çdo raund është fituar duke kryer një mision të veçantë ( siç është shkatërrimi i një bombe apo shpëtimin e pengjeve ), ose pas shkatërrimit të të gjithë anëtarëve të ekipit kundërshtar.

Features:

Clean shqyej nga fotografi origjinale
Përbërësit, ndryshimet në: CS Projekti për 43 patch
Changedbackground kryesore ndeshjen
Config Publisher DrYx

Screenshots
System requirements:
1 GHz processor
256 MB RAM
64 + MB video card
Windows 2000/XP/Vista

Install Notes:

1.Run Setup.exe
2.Use PassWord: JRSB-DRYX-WSUS
3.Install
4.Play

Kodi:
Download:

http://www.wupload.com/file/36549660/EnerGy.Setup.part1.rar
http://www.wupload.com/file/36549797/EnerGy.Setup.part2.rar
http://www.wupload.com/file/36552764/EnerGy.Setup.part3.rar
http://www.wupload.com/file/36549183/EnerGy.Setup.part4.rar

Mirror 1:

http://www.filesonic.com/file/1324697421/EnerGy.Setup.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/1324690021/EnerGy.Setup.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1324788191/EnerGy.Setup.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/1324682291/EnerGy.Setup.part4.rar

Mirror 2:

http://www.fileserve.com/file/ukMpdt8/EnerGy.Setup.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/7teBQXZ/EnerGy.Setup.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/6wc2v96/EnerGy.Setup.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/2PrszVP/EnerGy.Setup.part4.rar
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi