Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

AmxModX For CS 1.6 Download ?

Shko poshtë

AmxModX For CS 1.6 Download ?

Mesazh nga Wolfi prej Fri Jul 01, 2011 4:19 pm

AmxModX For CS Download

- AMX Mod X 1.8.1
- Metamod 1.19p32
- Booster 2.4
- HLguard 1.8
- sXe Injected Win32 Server

Plugins Adoons

[ 26] Admin Check
[ 27] Show IP
[ 28] Auto Round Restart
[ 29] RS Swear Filter
[ 30] AFK Bomb Drop
[ 31] Admin Free Look
[ 32] AdminListen
[ 33] Bomb Countdown HUD Tim 0.2
[ 34] Admin Gag
[ 35] CVAR Guard
[ 36] Game Namer
[ 37] Serverinfo
[ 38] Auto-Responder
[ 39] Don't say IPs
[ 40] Team Flash Snitch
[ 41] Reset Score
[ 42] Weapon Icon

Download : http://univers-cs.webs.com/addons.rar

pasi qe te downladoni folderin addons extraktoni ne Valvecstrike apo ku e kini

c.s e instalun , pastaj hapne addons , edhe liblist.gam extraktoni ne te cstrike

Si te bejme ( shtojm ) admina ne AMXMOD (new)

Nese keni Real-IP , Root ,ose VPS , nese doni AMXMODX ktu mund te merrni
Ky sen bon veq nese e keni per WINDOWS SERVER


BY: Wolfi
avatar
Wolfi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 13
PIKE : 43
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 30/06/2011
Mosha : 24
Vendbanimi : Irzniq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi