Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

FreshWAP Counter Strike: Xtreme - V6 (PC/ENG/RUS/2011)

Shko poshtë

FreshWAP Counter Strike: Xtreme - V6 (PC/ENG/RUS/2011)

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 4:21 pmCounter Strike: Xtreme - V6 ( PC/ENG/RUS/2011 )
PC | Eng / Rus | Zhvilluesi: Bluelytning | Publisher: Sierra | 555,20 Mb
Genre: Veprimit ( Shooter ) / 3D / 1 Person

Kjo është një lodër që me të vërtetë pushtuan zemrat e gamers. Versioni i ri i kuvendit tifoz Counter-Strike!
Në thelb e njëjtë CS internet offline vetëm me bots. Të përfshira në kuvendin e gjashtë mods: Skenari Njeriut, Deathmatch,

Zombie Mod, ZombieScenario plus efekte të reja dhe animacion. kjo është një plus për ata që për shkak të ping normalisht nuk mund të luajë
në serverat kineze dhe gjithashtu mund të armëve oprobyvat në dispozicion në Donat OSHC vetëm 1,6 ishte ndoshta që
Multiplayer dhe parimin emënyrë normale.

Features:

- Posted 40 llojet e armëve dhe lojtar modele ( e cila është shtuar dhe nuk zëvendësohet )
- Efektet e vrasjes
- Dashuri e saj për çdo armë të
- Efektet e re speciale
- Dritat Armët
- Të përfshira në kuvendin e gjashtë mod: Zombie bashkohen, ndeshje Team, Zombie Mod 3, ZombieScenario, Mod Ghost plus efekte të reja dhe animacion
- Fixed error kur lidh
- Search Servers Works
- Patch Added zgjidh problemin me gabim " Komponenti ' MSCOMCTL.OCX ' e një prej varësi të saj nuk janë regjistruar si duhet... "

Game Modes:

Normal - lojë klasike
Zombie Unite - Zombie mod, ku ju mund të zgjidhni që të luajë ( ju mund të zgjidhni të personit ose mumje )
Ndeshjen Team - ekipi të luajë në një ekip me respawn çastit
Mod Ghost - ju kundër një ekipi nga fantazmat janë mezi të dukshme dhe ata janë të armatosur vetëm me thika
Zombie Mod 3 -mod klasik mumje. një përpjekje të infektuar të infektojnë të gjithë skenarine tjera Zombie - vetëm kundër një luzmë e zombies. nevojë për të mbijetuar dhe shkatërrojnëkryesore dhe ghouls

ScreenshotsInstalimi dhe fillimin e:

1. Run Setup.exe
2. Install lojë
3. luaj
4. Në qoftë se një gabim, pastaj rregulloje me anë të:
Start - Counter- Strike - Fixed error.

Kërkesat e sistemit:

- Operating System: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7
- Processor: AMD Athlon 1200 / Intel Pentium 1.2 GHz 3
- RAM: 256 MB
- Video: nVidia GeForce 2 MX / ATI Radeon 7xxx
- Sound card: DirectX 9.0 në përputhje me
- Free hapësirë ​​hard drive: 1.7 GB

Kodi:
http://www.wupload.com/file/19884116
http://www.wupload.com/file/19884117
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi