Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Counter Strike 1.6 + Zombie Mod

Shko poshtë

Counter Strike 1.6 + Zombie Mod

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 4:23 pmCounter Strike 1.6 Zombie Mod
PC lojë | Genre: Modern First Person Shooter | 370 MB

Kjo është Mod Zombie Infeksioni në Counter Strike 1.6. Ajo është e njerëzit vs zombies. Në fillim të raundit, një lojtar është zgjedhur rastësisht për t'u bërëmumje e parë. Atë punë zombies është të infektojnë të gjithë.Kodi:
WUpload
http://www.wupload.com/file/6789452/CS1.6.z0mbie.part3.rar
http://www.wupload.com/file/6789454/CS1.6.z0mbie.part1.rar
http://www.wupload.com/file/6789455/CS1.6.z0mbie.part2.rar

FileSonic
http://www.filesonic.com/file/1114402284/CS1.6.z0mbie.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/1114402214/CS1.6.z0mbie.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1114402244/CS1.6.z0mbie.part3.rar
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi