Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcaleta per bjondet ..

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:57 pm

Pse te leverdis te kesh ne athine nje bjonde me vete

Se mund te parkosh ne vendet per persona me aftesi te kufizuara !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:57 pm

Pse barcaletat per bjondet jane kaq te shpeshta ??

Qe te mund te kujtohen adhe ato !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:58 pm

Nje bjondeje i bie nje M*t zogjsh ne koke edhe kjo menjehere pyet shoqen cfare kam ne koke ??
shoqja - m*T
Bjondja - jo brenda ne koke !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:58 pm

Dy bjonde po udhetonin me makine edhe i thote njera shoqes shif pak ne pasyre ndizet flash
bjondja tjeter - po ,jo,po,jo,po,jo,po,jo !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:58 pm

Pyet njeri sa barcaleta ka per bjondet

Pergjegjet tjetri : asnje jane tera te verteta !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:58 pm

Nje bjonde donte te shiste makinen e saj por makina kishte bere 300 000 klm dhe spo gjente bleres , edhe i thote bjondja shokut spo shitet makina ..

Shoku : e con makinen ne nje servis edhe ja ben nga 300 000 klm ne 40 000 klm

Pas nje jave e pyet shoku e shite makinen

Bjondja: Pse idjote jam une ta shes ajo ka bere vetem 40 000 klm !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:59 pm

Dy shoqe bjonde pyesin njera tjetern ku shkon drita kur fikim celsin ?
Pas nje ore merr nje nga bjondet shoqen ne tel nga shpia edhe i thote e di ku shkon drita ??
Ku e pyet shoqja ??
Bjondja tjeter - Hap frigoriferin ngadale ..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:59 pm

pse bjondet kur lahen ikin me me shpejt se zakonisht?
se i lajne floket me WASH & GO
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:59 pm

Pse nje bjonde ve canten afer veshit ??

Qe te degjoje telefonin e saj..!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 2:59 pm

pse nje bjonde kur ben sex nu flet fare???
se i ka thene e ema mos i fol te panjohurve
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:00 pm

Pse nje bjonde duke pire qumesht perfundoi ne spital ??

Se e vrau lopa !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:00 pm

Nje burre hyn ne nje bar te mbushur me bjonde , edhe i thote barman qe ishte bjonde . te them nje barcalete me bjonde ??

Bjondja- po deshe thuaj po ta dishe qe une ehd ekater shoqet e mia kemi rrip te zi na karate ..

Ky burri- E po qe tjua shpjegoj pese here lere fare ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:01 pm

Nje bjonde shkon tek dentisti edhe i thot mi lyej dhembet blu . ja lyen dentisti edhe rruges ku po ikte me makine kjo e ndalon polici..

Polici- si flet me tel kur nget ??

Bjondja `` Hello, kam Blue tooth``
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:01 pm

Nje bjonde nje brune nje nje floke kuqe kishin mbetur ne nje ishull te vetmuar edhe perballe kishin token 100 milje ..po ngaqe skishin as ushqim as uje provojne te kalojen
Niset flokekuqja ben 10 milje edhe kthehet ..

Niset brunja ben 15 milje edhe kthehet ..

Niset Bjondja merr gjithe forcat edhe ben 95 milje pastaj thote sbesoj tja dal mbane edhe kthehet !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:01 pm

Si mund ta mbash te zene nje bjonde me ore te tera ??

ti japesh nje leter qe shkruan nga dyja anet ``rrotulloje nga ana tjeter ``
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:01 pm

Bjonde mama bjonde goca

Cfare i thote mamaja vajzes kur del jasht ..

Nese sje ne krevat deri ne 12 kthehu ne shtepi !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:02 pm

Nje bjonde shkon qe ne mengjes ne super-market edhe ato momente e merr burre ne tel edhe pergjigjet bjondja : Alo laki, ku e dije qe isha ktu *_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:02 pm

Ne nje aeroplan ndodhen edhe dy bjonde edhe duke udhetuar thote piloti me vjen keq humbem nje motorr do shkojne me destinacion 20 minuta me vonese , pas pak humbin edhe motorrin e dyte 40 minuta me vonese thote piloti , humbin edhe motorrin e trete tere pasagjeret tremben ,Ndersa dy bjondet i thone njera tjetres : Eh tani po humbem edhe motorrin e katert as per kater ore nuk do shkojme ne destinacion..*_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:02 pm

Nje bjonde edhe nje flokekuqe po bisedonin edhe thote folkekuqja : Ah cme ndodhi dje u prish ashensori edhe ngela tre ore atje brenda ...

Bjonda- Mua me ndodhi me keq isha ne nje qender tregtare edhe kisha hipur ne shkallet qe levizin edhe u prishen ndaluan , ngela 6 ore ne shkalle... *_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:03 pm

Dy bjonde bisedojne Cfare te bere me shume pershtypje ne venezia ??

Venezianet jane shume te cuditshem qyteti tyre mbytej ata kendonin ..*_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:03 pm

Dy bjonde...

-Sa vjece je ??
-28
-Genjen , vjet me the qe je 27 ..*_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:03 pm

Shkon nje bjonde ne nje dyqan me materiale shtepiake .. edhe thote dua kte frigoriferin ktu ..
Shitesi- nuk shesim bjondeve ..

Bjondja- shkon ne shpi me nevra edhe i lyen floket brune , edhe shkon prap dua kte frigoriferin ktu ..!!

Shitesi- nuk shesim bjondeve !!

Bjondja- ve paruke edhe shkon prap , dhe merr prap te njejten pergjigje , aty i drejtohet shitesit edhe i thote po ku e kuptove qe jam une ??

Shitesi- Po se kjo eshte sobe jo frigorifer ...*_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:04 pm

Ekonomia..
Burri i thote gruas bjonde qe neser do pushojme sherbyesen mso ti te gatuash ..

Bjondja - ok do pushojme edhe oborristin , mso ti te q** me mire ..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:04 pm

Cfare kerkojne 10 bjonde ne mes te asgjeje ne troi

Brad pitin !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:04 pm

Nje bjonde hyn ne nje dyqan edhe pyet : keni flamure per te shitur , po kemi , cfare shteti doni pergjigjet shitesi ??
Bjondja- shqiperise , cfare ngjyre i keni ??

Shitesi- Po normal qe kuq e zi jane ...

Bjonda-ok me jepni nje ne ngjuren e kuqe ..*_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi