Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcaleta per bjondet ..

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:05 pm

Ne park nje bjonde gjen nje pinguin , edhe pyet nje polic qe kalon aty afer , ku ta coj kete pinguinin thote bjondja ??

Polici- Ne kopeshtin zologjik...

Bjondja- a ok ..

Naten tjeter shikon polici prap bjondja ne park me pinguinin , Polici - Po mire nuk e cove pinguinin ne kopeshtin zologjik ??

Bjondja- E cova dje , sot do e coj kinema ...*_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:05 pm

Dy punetore ne nje ndermarrje te madhe po bisedoni , vdiq djejtori i ndermarrjes , edhe momentin e fundit kishte nje bjonde afer vetes ,

Tjetri- Po cfaj kishte bjondja ??

Po ai i thoshte merr 119 , ajo priste ti thoshte kater numrat tjere ...*_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:05 pm

Ne nje fshat shisnin pula te rritura me ullinj the shkruanin jasht `pula ulliri``..aty kalon nje bjonde edhe thote : Pula lemoni keni *_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:05 pm

Dy bjonde po flisnin , pyet njera ..More qengj per pashket ??

Tjetra- Po morem me burrin nje qengj e gjysem ..

Bjondja tjeter e habitur , te gjalle apo te ngordhur .
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:06 pm

Tre shoqe qe punon ne nje ndermarrje te madhe , nje bjonde , brune , edhe flokekuqe..mendojne nuk ikim me heret nga puna drejtoresha nuk eshte ktu ..

Brunja , shkon punon kopeshtin ..
Flokekuqja- shkon ne nje bar ..
Bjondja- shkon ne shpi edhe gjen burrin me drejtoreshen duke bere sex , iken ngadale kthehet ne pune ..

Diten tjeter , thote brunja edhe flokekuqja , bukur dje ta bejme prap ..

Bjondja - jo mua per pak desh me kapen ..*_*
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:06 pm

Si mund te besh nje bjonde te te martoje

Ti thuash qe te ka len shtatzan !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:06 pm

Cfare te perbashket kane bjondet dhe tualetat publike


Jane te dyja per perdorim publik !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:06 pm

Si mund ti djegesh nje bjondeje veshin

Merre ne tel ne oren qe hekuros !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:07 pm

Cfare eshte me keq se nje bjonde

Nje bjonde me floke te lyer !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:07 pm

Si i kapin bjondet zogjt ??

Me goje ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:07 pm

Cfare bejne 100 bjonde ne breg me kembe te hapura ..??

Presi nje tufe gjuhe ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:07 pm

Ishin nje bjonde nje brune edhe nje flokekuqe , para nje pasqyre qe po te thoje genjeshtra te thithte..
Brunja- mendoj se jam me e zgjuara nga tera..e thithi..
Flokekuqja- mendoj se jam me e zgjuara nga tere .. e thithi..

Bjondja- mendoj..e thithi !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:08 pm

Nje bjonde , nje brune edhe nje flokekuqe ..po mendonin ne cplanet do shkonin ..

Brunja- ne afrodit
flokekuqja- Ne hene

Bjondja- ne diell ...

Pergjigjen dy tjerat , po do digjesh ...

Bjondja - Pse per budallaqe me keni ju mua , do shkoj naten *_`
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:08 pm

Ca ben nje bjond ne 3:00 te mgjesit ne ballkon ??

Se i tha bjondja derdhe jasht !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:08 pm

Cfare presin bjondet ne fund te detit ??

Leonardo di caprion !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:08 pm

Pse bjondet nuk gatuajne veze ??

Se nuk dine si ti bejne te skuqura apo te ziera !!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:09 pm

Pse nje bjonde kur shkon ne banjo fishkellen ..


Qe te mbaje mend qke buze te fshije..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:09 pm

Pse bjondet nuk mund te bejne dot copa akulli ??

Se nuk kane formulen !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:09 pm

Nje bjonde shkon ne dyqan , me jepni nje kastravec ..

Shitesi- Na merr dy edhe nje per te ngrene !!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:09 pm

Nje barcolete nga une :
Pse ka rene bjondina nga dritaret ?
- sepse ka qene duke i hekurosur perdet !!!!!!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:10 pm

Nje Bjonde Dhe 1 Brune duke shkuar ne shtepi. Hypin ne ashensor dhe shikojne ne mur sperme. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Brunja thote: mua me duket si sperme nderkaq bjondja merr pak ne gisht e fut ne goje dhe thote: Pa dyshim qe eshte sperme por nuk eshte e Lagjes Tone
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:10 pm

Perse bjondina vesh brek te zeza?
Mban dite zije per virgjerine.

Pse bjondina i merr shkallet kur shkon ne dyqan?
Sepse ka degjuar qe jane rritur cmimet...

Cila eshte fjala e pare qe del nga goja e nje bjondeje ne mengjes?
Faleminderit djema.

Sa barcoleta jane per bjondet?
Asnje, te gjitha jane te verteta...

Pse bjondja nuk flet kur ben dashuri?
Sepse mami i ka thene mos me fol me te huaj...

Pse nje bjonde i lyen floket e zeza?
Artificial intelligence...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:10 pm

Perse japonezet jane populli me i mencur ne bote?
Sepse nuk ka bjondina...

Cfare kerkon bjondina ne fund te detit?
Leonardo Di Caprion

Pse bjondinat nuk dijne te shkruajne numrin 11?
Sepse nuk dijne cili 1 duhet shkruar i pari...

Cka i thote kemba e djathte ebjondines kembes se majte?
Asgje, sepse ato nuk takohen kurre...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:11 pm

Cfare kane te perbashket nje bjonde dhe nje shishe birre?
Te dyja jane bosh nga qafa e larte.

Pse biondet kur lahen shetisin neper banjo?
Sepse lahen me WASH&GO...

Si e kupton qe nje bjonde ka hapur frigoriferin?
Nga shenja e buzekuqit ne kastravec...

Si e dallon qe nje bionde ka qene ne kompjuterin tend?
Mbi mouse do gjesh kackavall...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:11 pm

Prit se gjeta prap.

Perse nje bjonde nuk arrin dot te telefonoje?
Sepse shtyp 69 dhe harron numrat e tjere!

Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?
Kjo ehste nata e pare qe un po fle vetem
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi