Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcaleta per bjondet ..

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:11 pm

A mund ta beje njebjonde burrin e saj milioner?
Po, nëse burri eshte miliardier.

Cka ben biondina se pari kur te zgjohet ne mengjes?
Vishet dhe shkon ne shtepi.

Cfare ben nje bjonde para pasqyres me syte e mbyllur?
-Do te shikoje se cfare pamje ka kur fle ne gjume.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:11 pm

Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje dhe nje terroristi?
Me terroristin mund te besh negociata e me bjoden jo


Pse bjondet kur flasin e tundit gjithmone koken?
Per te bere kontak ato 2 neurone te vetme qe kane.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:12 pm

Ca bejne 17 bjonde para nje night club?
Presin te 18, se tabela thote "nuk lejohet nen 18"

Duke kaluar pergjate nje trotuari, nje bjonde shikon nje lekure bananeje hedhur pertoke dhe thote: -Oh, mos! Prap do rreshkas sot!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:12 pm

Pse nje bjonde ja ndrronte bebelinat bebes se saj cdo muaj ??
Se shkruante , deri ne 8 kg

Pse rusia eshte mbushur me qen rrugecer ??
Sepse sa here del nje bjonde xiro me qenin e harron ne park

Pse bjondet shkruajne me shkronja te imeta ??
Qe mos duken gabimet !

Perse zoti beri bjonden ??
Per shaka !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:12 pm

Ishin nje bjonde nje brune edhe nje flokekuqe , para nje pasqyre qe po te thoje genjeshtra te thithte..

Brunja- mendoj se jam me e zgjuara nga tera..e thithi..
Flokekuqja- mendoj se jam un me e zgjuara nga tere .. e thithi..

Bjondja- mendoj....e thithi !!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta per bjondet ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi