Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ja disa Sene Të Vogla për CS

Shko poshtë

Ja disa Sene Të Vogla për CS

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 4:27 pm

gl_s tab 0 -Per zum
gl_dump +++++++++++++++++++ -Mu ba i fort
gl_y tab +++++++++++++++++++
gl_m tab +++++++++++++++++++
gl_d3 tab +++++++++++++++++++ -Perforcim i 31or32 ct_t
gl-f tab +++++++++++++++++++
gl_g tab +++++++++++++++++++
gl_a tab +++++++++++++++++++ -Perforcim i 43-ct
cl_d tab +++++++++++++++++++
cl_a tab 400 -Mu ba i fort
cl_u tab 400 -Mu ba i fort
cl_r tab 400 -Mu ba i fort
cl_n tab 400 -Mu ba i fort
cl_m tab 400 -Mu ba i fort
cl_si tab 400 -Perforcim i 43-ct,42-t
cl_s tab 400 -Mu ba i fort
cl_d +++++++++++++++++++ -E zgjedh te shkurten
net_sh tab +++++++++++++++++++ -Mu ba i fort
net_sh tab-tab +++++++++++++++++++ -Mu ba i fort
r_d tab +++++++++++++++++++
r_f tab +++++++++++++++++++ -Forcimi i armeve
+g tab +++++++++++++++++++ -Ecja e shpejt dhe forcimi i njeriut
gl_dulher +++++++++++++++++++
cl_sh 9999999999999999999 -E zgjedh te fundit dhe 99999~PER FSHEHJEN E GLShpresoj tju kem ndihmuar
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi