Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fol Me Te Gjelberta Ne CS 1.6?

Shko poshtë

Fol Me Te Gjelberta Ne CS 1.6?

Mesazh nga Wolfi prej Fri Jul 01, 2011 6:13 pmSe pari e downloadon ket configs. edhe e shtii ne cstrike

edhe hi ncs e shkrun ne console ket fjal
exec XeqtR.cfg
edhe heke console fol qnakuu

sendspace.com i241dg

By : Wolfi
avatar
Wolfi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 13
PIKE : 43
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 30/06/2011
Mosha : 24
Vendbanimi : Irzniq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi