Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fjale te urta :P

Shko poshtë

Fjale te urta :P

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:14 pm

Trimi i mire ta çan ballin!
Trimi i mire me shoqe shume!
Mos i shiko gunen, shikoji kuleten!
Fshati qe duket, ka drita!
Fshati qe duket, s'do autobuz!
Duaje atdheun si Donika Skendebeun!
Burrit sipas punes jepi hesapin* gruas sipas punes jepi trapin!
Burri qe eshte burre, ben 1 liter shurre!
Burrit qe eshte burre, nuk i shkrefet kurre!
Ai qe te rreh, eshte me i forte!
Dielli i mire duket qe ne mengjes, dita e dhime duket n'darke!
I jep doren, te merr oren!
Qyli eshte nena e te gjitha te keqijave, por si nene duhet respektuar!
Shoku i mire njihet nga leket!
Guri i rende eshte per themele!
Duaje atdhene si miza halene!
Qingji i urte pi ilaçet!
Qente le te lehin, ti futja vrapit!
Mendja e shendoshe do koke te madhe!
Delja qe ndahet nga kopeja eshte individualiste!
Njeriu qe vetem per vete punon, punon nje muaj dhe ben 1 milion!
Me mire nje veze sot, sesa nje veze neser!
Feja e shqiptarit eshte pasuria!
Nuk eshte rroba qe e ben priftin, por eshte prifti qe ben çunat e lagjes!
Ku te duket balta me e embel se mjalta! Ne çmendine!
Kalit te falur nuk i shikohet deshmia e penalitetit!
Punen e sotme dergoja stafit lokal per neser!
Ne rrezik e ne nevoje, seicili per hesap te vete!
Buke e kripe e zemer! Benz, RedBull dhe femer!
Femra pa gjoks eshte si pantallonat pa xhepa!
(ske ku me i fut duret)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi