Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kate Middleton si Lady D

Shko poshtë

Kate Middleton si Lady D

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 02, 2011 10:53 amE matur, elegante. Një lloj ambasadore në botë ashtu sic ishte Lady D. Udhëtimi në Kanada konfirmon atë që tabloidët e kanë quajtuar Kate-mania.

Kate Middleton është në majë të preferencave të britanikë dhe jo vetëm… Këtë e dëshmon edhe suksesi në vizitën zyrtare me bashkëshortin William në Kanada.

Një dashuri shpjegon e përditshmja britanike që kujton atë që njerëzit kanë patur për Lady D.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi