Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Timberlake blen një pjesë të MySpace

Shko poshtë

Timberlake blen një pjesë të MySpace

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 02, 2011 6:14 pmJustin Timberlake mund të ketë shumë shpejt një rrjet social të vetin. Aktori 30 vjeçar është në grupin e blerësve të MySpace, që është prej kohësh në rënie dhe në krizë të thellë financiare.

Marrëveshja është fiksuar për 35 milionë dollarë, shifër shumë e ulët nëse krahasohet me 580 milionë dollarë që ka paguar News Corp për të blerë MySpace në 2005.

Megjithatë kompania e drejtuar nga Murdoch do të mbajë një kuotë prej 5% të faqes.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi