Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Maja me nerva para publikut

Shko poshtë

Maja me nerva para publikut

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 04, 2011 8:12 amTë kënduarit playback, të sjell ndonjëherë edhe të papritura të pakëndshme. Kështu, në vend që të vësh një këngë, të del një tjetër.

Kështu i ka ndodhur këngëtares së muzikës popullore, Maja, e cila ndërsa ishte e ftuar në një koncert, ka pësuar një incident.

E papërgatitur për këngën që nuk ka korresponduar me atë çka priste, Maja fillimisht është hutuar pak pastaj e ka kapur situatën dhe ka vazhduar të hapë gojën sipas fjalëve që kishte kënga në sfond. Por nervi prej labeje, nuk e ka lënë të qetë dhe pa zbritur nga skena, ka reaguar ashpër ndaj një prej djemve që ishte i vendosur tek fonia.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi