Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Anjeza prezanton përsëri “Maratonën e këngës popullore”

Shko poshtë

Anjeza prezanton përsëri “Maratonën e këngës popullore”

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 04, 2011 8:13 amNë kokë mban kurorën e “Miss-it”. E bukur dhe shumë tërheqëse, madje një prezantuese shumë e zonja. Edhe këtë vit si duket do të kemi rastin ta shohim Anjeza Majën, prezantuesen e Tv Klan se si drejton me mjeshtërinë e saj “Maratonën e këngës popullore”.

“Miss Tirana 2001” tashmë ka vendosur që karrierën e saj ta vazhdojë si gazetare televizive.Shpesh shtypi rozë e ka përfolur imazhin e saj teksa shoqërohet me ndonjë djalë.

Por se a ka ndonjë të dashur Anjeza nuk dihet, por dihet që ka pranë vetes shumë njerëz dhe shumë miq. Për momentin ka në plan vetëm këtë prezantim, kurse në të ardhmen do shohim se çfarë do sjellë kjo bukuroshe. Të paktën shijojeni bukurinë e saj gjatë maratonës.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi