Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ingridi, në PUB me Sinanin dhe Seldin

Shko poshtë

Ingridi, në PUB me Sinanin dhe Seldin

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 04, 2011 8:13 amPasi ka nxjerrë një këngë të re të shoqëruar me klip, ashtu siç bën çdo fillim vere, këngëtarja Ingrid Gjoni mesa duket po mendon seriozisht edhe për argëtimin e saj.

Fundjavën e kaluar menjëherë pas pjesmarrjes në natën përmbyllëse të këtij sezoni të “Zonë e lirë” ka kaluar orët e para të mëngjesit tek kompleksi “Mai Tai” në kryeqytet.

Së bashku me Ingridin ishte edhe mbesa e saj balerinë e cila me siguri ndjehet me fat sepse nuk ndodh shpesh të dalësh me teze për jetë nate.

Vajzat janë parë në shoqërinë e Sinan Hoxhës dhe Seldit të cilët tashmë kanë unifikurar axhendat dhe po bëjnë koncerte bashkë. Të katërt janë argëtuar deri në orët e para të mëngjesit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi