Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nё pritje tё lindjes sё vajzës së Beckham-it

Shko poshtë

Nё pritje tё lindjes sё vajzës së Beckham-it

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 07, 2011 6:37 pmIshte raportuar se stilistja dhe kёngёtarja 37-vjeçare, Victoria Beckham, do tё lindte vajzёn e saj në ditёn e Pavarsisё sё Amerikёs, dhe se pёr kёtё kishte planifikuar njё ndёrhyrje çezariane pёr datёn 4 korrik.

Kanё qёnё pikёrisht komentet e postuara nё Twitter qё e kanё bёrё zёdhёnёsin e tyre Simon Oliveira tё reagojё dhe tё pёrgjigjet nё emёr tё tyre. Pasi nё Tëitter kishin filluar tё deklaronin se Viktoria e kishte lindur vajzёn, madje duke treguar peshёn dhe emrin e saj ‘Felicity’ Beckham, Simon ka thёnё:

“Qё shtypi shpesh thotё gjepura pёr interesat e veta, e kemi parё, por qё tё arrijё tё bёjё tё lindur njё fёmijё qё s’ka dalё akoma nё dritё, madje duke dhёnё edhe detaje, … kjo ёshtё skandaloze!

David dhe Viktoria nuk e kishin planifikuar asnjёherё lindjen e vajzёs sё tyre mё datё 4 korrik! Pёr ta, dita e lindjes sё saj duhej tё ishte e veçantё dhe aspak qё tё pёrkonte me njё festё. Vajza e tyre nuk ka pёr tё lindur deri javёn qё vjen”, ka thёnё ai me njё ton shumё autoritar duke ju drejtuar qartё e mirё tё gjithё gazetarёve tё pranishёm.

Fakti qё çifti ёshtё martuar po nё kёtё datё pёrpara 12 vitesh, i ka bёrё njerёzit tё aludojnё mbi domethёnien e kёsaj date.

Pёrpara dy javёsh, nё njё intervistё pёr Mail OnLine, David ka thёnё se kjo ёshtё njё eksperiencё e re dhe shumё emocionuese pёr ta, pasi nuk janё mёsuar tё jenё tё rrethuar me veshje, lodra dhe sende nё ngjyrё rozё, pink dhe lejla.

Viktoria e cila mezi po pret vajzёn e saj, ka sipёrmarrё edhe krijimin e njё linje tё re fashion pёr foshnje/vajza. Ajo ёshtё duke modeluar si nё stilin frances, ku fёmijёt vishen me rroba qё tё duken si tё tillё, dhe jo si tё rritur.

Duke qёnё se pritja pёr tё nuk ka pёrfunduar ende, me siguri qё ka akoma kohё pёr tё stiluar diçka mё shumё pёr vajzёn e saj
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi