Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Besa së shpejti me “Always on my mind”

Shko poshtë

Besa së shpejti me “Always on my mind”

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 20, 2011 7:32 amKjo verë duket se po bëhet njëra ndër verat më të bujshme për këngëtarët. Pothuajse secili prej tyre është duke sjellë nga hit veror.

Me krijim të ri së shpejti do të vijë edhe Besa Kokëdhima. Ajo është duke përgatitur këngën e saj të titulliar “Always on my minde”.

Siç shkruan sot e përditshmja “Kosova Sot”, videoklipi i këngës është realizuar nga produksioni “Entermedia”.

Thuhet se këngëtarja tashmë është në një lidhje dashurie me një muzikant, por nuk dëshiron ta bëj publike emrin e tij.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi