Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna u nda edhe me gjyq me burrin e saj

Shko poshtë

Tuna u nda edhe me gjyq me burrin e saj

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 20, 2011 7:32 amNë Gjykatën Themelore Shkupi 1, pop këngëtarja Altuna Sejdiu, e njohur si Tuna u divorcua zyrtarisht nga burri i saj i deritanishëm Rilind Reka. Divorci shkoi në një atmosferë të qetë dhe ishte caktuar pikërisht në ditëlindjen e 26 të këngëtares me stil të veçantë nga Shkupi.

Në seancën gjyqësore Rilindi kishte mbërritur me avokatin e tij, ndërsa Tuna fare nuk është paraqitur, përveç avokatit të saj. Pas një viti martese në Prishtinë, Tuna sërish u kthye në shtëpinë e saj në Shkup.

Paralajmërimi i divorcit ndodhi në muajin prill, kur Tuna në profilin e saj në facebook kishte ndërruar statusin e saj nga e martuar, në vajzë të lirë. Ajo ishte martuar një vit më parë në një dasëm madhështore në “Aleksandar Palace” në Shkup. Rilindi jeton dhe punon në Prishtinë, i njohur edhe si pronar i një kafeterie.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi