Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora Istrefi, me “zogun” e lagur në skenë

Shko poshtë

Nora Istrefi, me “zogun” e lagur në skenë

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 20, 2011 7:33 amPrishtinë – Duket se Nora Istrefi ka kaluar në ekstazë, në një koncert që ka mbajtur në njërin prej lokaleve të natës në Kamenicë, qytezë në Lindje të Kosovës.

Siç shihet edhe në fotografitë ekskluzive të portalit LajmeShqip.com, këngëtarja derisa ka kënduar në klubin “Sugarfree”, ka pasur të veshura të brendshme prej të cilave vagina e saj ka qenë gati e “demaskuar” dhe i ka provokuar të vazhdimisht pranishmit, sikur t’ua bënte me sy.

“Zogu” i është lagur dukshëm në skenë, derisa ajo s’është ndalur së kënduari. Të pranishmit në klub kanë qenë të “mahnitur” nga kjo performancë e Nora Istrefit, e cila kësaj radhe s’i ka kursyer për ta as pjesët e saj më intime…
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi