Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zajmina Vasjari e dashuruar pas Brioshit

Shko poshtë

Zajmina Vasjari e dashuruar pas Brioshit

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 19, 2011 11:53 amAjo nuk ka kohë për pushime, pasi vera për të është shumë e zënë dhe me plot angazhime.

Këngëtarja seksi, Zajmina Vasjari është e dashuruar pas Brioshit të saj. Kështu quhet edhe qeni që ajo e mban.

Ajo thotë se është si vëlla për të dhe i bën masazh, por fatkeqësisht nuk ka kohë të merret shumë me të, dhe për të kujdeset mamaja e saj. M. GJ.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi