Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Anxhela më e kërkuara gjatë verës në Google.ch

Shko poshtë

Anxhela më e kërkuara gjatë verës në Google.ch

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 19, 2011 11:54 amSipas Blickamabend, shqiptarja e Cyrihut, e shpërngulur së fundi në SHBA, ka lënë pas në radhitje yjet si: Blake Liveli, Tina Masafret, Gisele Bündchen, Paul Walker, etj!

Modelja 25 vjeçe, gjatë verës ka udhëhequr listën si më e kërkuara në Zvicër, së paku sa i takon makinës së kërkimeve Google, pas skandalit të qershorit kur kishte bërë fotografi mbi tepihun e kuq në Nju Jork, në CDFA Fashion Awards, me një fustan, që kishte “harruar” të vishte rrobat më intime.

Përveç kësaj, klikimet e zviceranëve këtë verë kanë shkuar edhe për koncertin e Bon Jovit, që ishte mbajtur në korrik në Cyrih.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Anxhela më e kërkuara gjatë verës në Google.ch

Mesazh nga gezim89@live.com prej Sun Aug 28, 2011 3:35 pm

?
avatar
gezim89@live.com
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi