Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rezarta Shkurta pushime me shoqe

Shko poshtë

Rezarta Shkurta pushime me shoqe

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 19, 2011 11:56 amÇuditërisht këtë javë këngëtarja Rezarta Shkurta është parë vetëm në Vlorë. Jo fare vetëm pasi ka qenë bashkë me dy shoqet e saj, por pa të dashurin, Ermal Hoxhën, me të cilin prej vitesh bashkëjetojnë.

Herë e gëzuar dhe herë e trishtuar. Këto kanë qenë fjalitë e qarta të fytyrës së saj. Ermali thuhet se është në punë e nuk e ka marrë ende lejen, ndërsa Rezi si part-time apo punë qejfi duke kënduar, ka zgjedhur të pushojë. Sigurisht që ajo s’ka lënë pa bërë qejfet. Ka paguar pishinat më të shtrenjta e plazhet, ushqimin po ashtu, gjë që e ka reflektuar edhe në trupin e saj.

Siç e shihni në këtë fotografi, Rezarta ka nisur të shëndoshet pak apo ta themi troç ka vënë celulit, sidomos në bark dhe në pjesët e brendshme të kofshëve. Fotot në fakt nuk ka pasur mundësi ti punojë në programet specifike, ndaj ne mundëm të kapnim defektet e këtyre pushimeve.

Në po ju zmadhojmë pjesët e sipërpërmendura për të bërë që të kuptoni më qartë të vërtetën. Edhe pse ajo ka deklaruar se ha shumë por ka metabolizëm të mirë, ka ardhur momenti ta shohë veten siç është e jo në fotografitë që i rregullon vetë sipas dëshirës me photoshop.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi