Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna në krahët e Blerim Destanit

Shko poshtë

Tuna në krahët e Blerim Destanit

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 19, 2011 11:56 amKëngëtarja Altuna Sejdiu – Tuna vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në medie. Pas kundërthënieve që pasuan divorcin e saj me Rilind Rekën, duket se një lidhje e re mund të lindë.

Tuna është parë gjatë gjithë natës së mbrëmshme pranë aktorit shqiptar nga Maqedonia, Blerim Destani, i cili së bashku me aktoren Eliza Dushku dhe fotografin Fadil Berisha po qëndrojnë në Kosovë.

Në mbrëmjen e veçantë në Duplex, Tuna thuhet se nuk i është ndarë në asnjë moment Blerimit. E kohë pas kohë pranë tyre, ka qëndruar edhe boksieri Luan Krasniq
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi