Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jessica Alba dëshiron të luajë në film aksion

Shko poshtë

Jessica Alba dëshiron të luajë në film aksion

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 19, 2011 11:57 amAktorja Jessica Alba ka thënë se ajo dëshiron që të luaj në një film aksion.

Aktorja, 30 vjeçare – e cila sapo ka lindur një vajzë këtë muaj – ka thënë se kur të kthehet në formë ka dëshirë të luaj në një film aksion.

“Do të ishte shumë mirë nëse do të luaja në një filma aksion. Kjo do të me ndihmonte edhe në përmirësimin e fizikut”, tha ajo.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi