Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Të gjithë në bardhë dhe zi për ditën e saj të martesës

Shko poshtë

Të gjithë në bardhë dhe zi për ditën e saj të martesës

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 19, 2011 11:58 amPasanikja dhe prezantuesja e njohur e televizioneve, Kim Kardashian do të vendosë se çfarë do të veshin të ftuarit në dasmën e saj.

Sipas burimeve Kim u ka thënë mysafirëve që të gjithë të vishen në tesha bardh dhe zi për ditën e saj të martesës.

“Kim e di më të mirën për të dhe ajo nuk dëshiron që gjërat të bëhen dramatike në ditën e saj të martesës, për këtë ka përcaktuar një kod të veshjes për mysafirët e saj”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi