Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Erdha dhe une mes Jush....

Shko poshtë

Erdha dhe une mes Jush....

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 11:44 am

Quhem ALbana
Vije nga Mitrovica
Jam 27 vjeçe
Uroj te qe t'jem e mire se ardhur ne k'te shoqeri
Ju pershendes gjithe Juve....
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une mes Jush....

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 21, 2011 12:08 am

Pershendetje Albana mir se vjen ne forumin ton
shpresoj te kalosh qaste te mira nshoqri me ne
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une mes Jush....

Mesazh nga shqiptar prej Sun Aug 21, 2011 2:20 pm

pershendetje te tgjithve un jam arian hoti dhe erdha ne mesin tuaj shpresoj se do me pranoni dhe do kemi miqsi nder mje veti ju pershendes tgjive e sidoms web faqen jan te mrekullueshem rose53
avatar
shqiptar
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une mes Jush....

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 21, 2011 2:50 pm

Pershendetja ariann shpresoj te kaloish qaste te mira ne forum
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une mes Jush....

Mesazh nga Esi prej Mon Aug 22, 2011 2:18 pm

FLM Lindt....
Hot mire dhe erdhe dhe ty,,,kaLoja mire ketu...gjithashtu uroj qe t'kete pak gjaLLeri ketu
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une mes Jush....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi