Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje Nga Donny

Shko poshtë

Pershendetje Nga Donny

Mesazh nga Donny prej Fri Aug 26, 2011 8:48 am

Un Jam Nga Mitrovica Jam 17 Vjeq Shpresoj Te Jem I Mir Se Ardhur Ne Mesin Tuaj Ju Pershendes Te Gjithve clap3
avatar
Donny
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi