Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

SMS Qesharake

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:03 pm

Te stoli i prishur, i dashur, po te pres une ty
qe te vish e pastaj , ta rregullojme te dy !!!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:04 pm

Gjithçka mori fund,ne të dy nuk kemi më punë bashkë
!Për këtë u mendova gjatë dhe është vendim i drejtë,të betohem që s'dua
të të shoh më-I THA LEPURI LAKRES DHE E HENGRI
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:04 pm

Nje grua hyn nudo ne nje lokal dhe porosit nje kafe, banakieri i sherben kafen dhe nuk i heq syte nga ajo, derisa gruaja e acaruar i thote: "Cfare ka per te pare nuk ke pare ndonje here nje grua nudo?" Banakieri i pergjigjet "jo, po pyesja veten se ku i ke futur leket per te paguar kafen?!"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:04 pm

Ti ke ber 2 Gabime ne ket jet1, Ke lindur2, Nuk ben azgje kunder kti gabimi
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:04 pm

Kafsha me budall ne bot dueshte te jet Majmuni

Po ja ce linden Femrat dhe u prish rendi
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:05 pm

Gjdo njeri ka te drit te jet i shemtuar

me fal po ti je tu e tepru
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:05 pm

Me fal a bon te me lishojsh ni foto

se jam tu bo albumin e katastofave ne ket bot
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:05 pm

A te ka thon sot dikush ce dukesh shum shum mir

Paske shptu nuk te ka rre kerkush
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Qesharake

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi