Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lepuri dhe arusha

Shko poshtë

Lepuri dhe arusha

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:06 pm

Na ishte nje lepur tip garipi. Sa here kalonte nga shpella e arushes i pyeste arinjte e vegjel- A e keni mamin aty? Jo- pergjigjen arijnte.
Po mire thote lepuri, kur te kthehet thuaji ka thene lepuri vetem mos te kapsha se sdo te lej pa te q*.
Edhe kjo pune gati per dite. Nje dite arusha vendos te prese per lepurin. Kalon lepuri prape edhe te njejtin avaz- A e keni mamin aty?
Po- i pergjigjet arusha dhe del jashte. Sa e shikon lepuri arushen ja fut vrapit. Dhe arusha i turret nga mbrapa. Lepuri futet poshte nje peme te rrezume.
Futet the arusha me kap lepurin por ngaqe ishte me e madhe ngeci poshte pemes. E pa lepuri qe arusha s'kishte nga me ik edhe i del nga mbrapa dhe i thote arushes
Po te ishte puna me te q* une te q* po sdesha me ta bo ne sy te kalamajve.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi