Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sallami

Shko poshtë

Sallami

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 4:07 pm

Ishin dy shoke dhe u kishte shku menja me pi. Po asnjeri nuk kishte lek, vetem ca leke te vogla. A di ca po bejme- thote njeri.
Me keto leket si kemi po blejme nje cope sallam, pastaj shkojme ne per lokale, pime sa pime dhe ti e fut sallamin aty poshte dhe une bej sikur po te lepij k****.
Shkuan tek lokali i pare,porositen shume pije dhe kur erdhi rralla me paguar njeri nga shoket ulet poshte dhe fillon me lepire sallamin gjoja sikur po i lepinte k****. I shef pronari i lokalit dhe ja fut ne shkelma dhe inxjerr perjasht duke kujtuar se ato jane pederasta.Dhe keshtu ato iken pa paguar. Shkuan tek lokali i dyte dhe bone te njejten gje.Dhe keshtu deri tek lokali i dhjete.Tek lokali i fundit ky qe gjoja po lepinte k**** i thote shokut tjeter - ma jep ate sallamin se me ka marre uria.
-Cfare sallami? - i thote tjetri, sallami me ka humbur qysh ke lokali i dyte mua.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi