Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Parajsa

Shko poshtë

Parajsa

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:15 am

Ne nje shkolle katolike murgesha po fliste rreth parajses. Cfare pjese e trupit shkon e para ne parajse? - pyet ajo nxenesit.
Duart- pergjigjet Maria- sepse kur falemi ne i mbajme duart perpara.
Shume mire, me pelqen menyra se si mendon- thote murgesha - ndonje pergjigje tjeter ?.
Kembet- thote Gjoni. Nje nate u futa te dhoma e prinderve the pashe mamin me kembet lart duke thene- O zot po vij, o zot po vij.
Shyqyr qe i kishte hypur babi lart per ta mbajtur se do te na kishte ikur mami.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi