Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ndryshimi midis femrave 8, 18, 28, 38 dhe 48 vjec'

Shko poshtë

Ndryshimi midis femrave 8, 18, 28, 38 dhe 48 vjec'

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:19 am

8 - E con ne shtrat, dhe i tregon nje perralle.
18 - I tregon nje perralle, dhe pastaj e con ne shtrat.
28 - Nuk ka nevoje ti tregosh nje perralle per ta cuar ne shtrat.
38 - Te tregon nje perralle,dhe te con ne shtrat.
48 - I tregon nje perralle per te evituar qe te te coje ne shtrat.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi